Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Sve u svemu lepa pobeda, iako smo ih dva puta vracali soptvenim glupostima. Bitno je da se pokaze krv, posle onakvog poraza i izdanja u kupu, mada ruku na srce i oni su delovali prilicno iscedjeno. 

  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ja aleksi samo želim da još koji put u karijeri ponovi ovakvu utakmicu

 

31pts za poluvreme, najboljoj odbrani u galaksiji nije mala stvar

 

bravo

Pa kad sudije ne dozvoljavaju odbranu "šta radi Jamar Wilson", i ne puši mnogo flopovanje, najbolja odbana u galaksiji počne da štuca.:D

  • +1 2
Link to comment
36 minutes ago, maheem said:

Šta se zbilo na kraju?

 

Imali smo +16 na dvanaest sekundi do kraja i loptu. Loptu prodali odmah i primili kos, tako da ako budemo izjednaceni na kraju s ciganima oni su bolje plasirani

  • Hvala 1
Link to comment

Istini za volju, Aleksa generalno ovako slavi trojke. Isto je radio i protiv Mege u praznom Pioniru. Ono sa klupom je bilo skroz nepotrebno ali se barem donekle iskupio izvinjenjem.

 

Ako ništa drugo ovom partijom je uz zvezdu ubio i ono debilno skandiranje aleksaaaaaaaaaa

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, maheem said:

Šta se zbilo na kraju?

 

Imali smo +18, primili glup kos nakon skoka u napadu, a onda primili jos gluplji jer nismo uspeli da izvedemo loptu ispod kosa. Trebalo nam je +16 zbog medjusobnog skora, mada su male sanse da ce to igrati neku ulogu.

 

Mozda je glupo pricati nakon sto smo pobedili ekipu koja nas je otresla prva dva puta, ali nije ovo i dalje idealno. Opet smo primili 80+ poena, zalaganje je znacajno bolje, ali mi se ne svidja sto se lozimo ko Stimac nakon svakog kosa, bar tri puta smo dobili polukontru i zicer jer se nismo postavili u odbranu. Davidovac, brat-bratu, svaki njegov kos je neki otpadak koji nismo zagradili i koji on grabi i daje zicer, uz to i jednu trojku. 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, ZokiAsov said:

 

Imali smo +16 na dvanaest sekundi do kraja i loptu. Loptu prodali odmah i primili kos, tako da ako budemo izjednaceni na kraju s ciganima oni su bolje plasirani

Pa nije baš da je lopta samo prodana. Bilo je malo i presinga tipa "šta radi Jamar Wilson", što su sudije propustile da sviraju.

  • +1 1
Link to comment

Apropo zelje i energije nasih igraca, pokazali smo opet oba lica. Koliko je za pohvalu sto smo konacno usli u mec naostreni, toliko je neshvatljivo koliko smo u stanju da se opustimo cim povedemo sa malo vecom razlikom. Bas sam obracao paznju da govor tela kod igraca u tim situacijama, neverovatno kako svima popusti fokus i sta sve dopustaju. Zeljko ako to uspe da koriguje, ima cemu da se nadamo.

 

U napadu generalno imamo dosta municije. Nismo ni do sada zavisili od Aleksinog suta, vratice se procenti na uobicajeni nivo kad skine masku.

  • +1 1
Link to comment

Ovako će izgledati svaka kada ne sude ovi iz ovdašnjeg brloga.

Jesu li gostujući igrači promenili repertoar u svlačionici posle tekme?

Link to comment

Posle utakmice, otkrio je zašto je gestikulirao ka klupi "večitog" rivala.

"Izvinio sam se za taj postupak, ako je neko shvatio kao provokaciju, nikoga nisam hteo da isprovociram, to je bila interna šala između Nebojše Ilića, našeg tim menadžera reprezentacije i mene. Znali smo da igramo derbi i kroz reprezentaciju smo se šalili. Nastavio sam sa njim da se šalim i sada. Nikakva provokacija ni za klupu Zvezde ni za trenera, to nije u mom maniru, izvinio sam se njihovim igračima i to je to", rekao je Avramović.

  • +1 5
Link to comment

Pretpostavljam da je Aleksa napravio rekord vecitih derbija kada je broj poena za jedno poluvreme i broj postignutih trojki? Stvarno se ne secam neceg slicnog do sada ....

 

Edited by Geo
video
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...