Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

15 minutes ago, Djolle said:

Ne mislim da je loš igrač. Više bih se recimo obradovao potpisu Radanova. Videćemo ostatak rostera, početak mi više liči na neki ruski tajkunski projekat nego na neku avangardu.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

Teško je bilo očekivati avangardu.

 

 

Link to comment

Panter iz prethodne sezone i Panter iz Zvezde su nebo i zemlja, bukvalno.

Ne mogu da se žalim, prosto ovo je all in za ovu sezonu i ovo pojačanje treba posmatrati u tom svijetlu. Nije bilo realno da ćemo nadograđivati nekakvu bazu jer ona i ne postoji - bukvalno se kreće od nule.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

Al ja ne kukam, štaviše, nek vam je alal, kkcz je nekako oduvek bila underdog i šarmantni luzer (osim poslednjih 5-6 godina) koji igra segsi košarku i vreba iz prikrajka™, vraćamo se korenima.

Kukaš, ali pasivno :D

  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Kukaš, ali pasivno :D

 

Ma jok, ja sam odrastao na Zvezdi Nebojše Ilića i Guze Jankovića koji se bore protiv splitskih i Partizanovih monstruma, i baš sam voleo takvu Zvezdu. Status miljenika režima nikad mi nije bio mio.

  • +1 3
Link to comment
19 minutes ago, Djolle said:

Ne mislim da je loš igrač. Više bih se recimo obradovao potpisu Radanova. Videćemo ostatak rostera, početak mi više liči na neki ruski tajkunski projekat nego na neku avangardu.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 

Razumem šta hoćeš da kažeš ali ipak pričamo o Panteru, mislim, to mi je toliko nerealno da smo njega potpisali, šok veći nego kad je Željko došao maltene. Što se naših igrača tiče, nadam se da će Trifunović imati nekakvu ulogu. Ja se nadam i Petruševu, al ako hoće NBA nek ide, šta da im radiš. Ne vidim koga možemo da potpišemo još da može da ima neku ulogu i da je prospekt. Svi Jovići, Đurišići su u Megi i ne vidim da hoće da mrdaju. 

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

Razumem šta hoćeš da kažeš ali ipak pričamo o Panteru, mislim, to mi je toliko nerealno da smo njega potpisali, šok veći nego kad je Željko došao maltene. Što se naših igrača tiče, nadam se da će Trifunović imati nekakvu ulogu. Ja se nadam i Petruševu, al ako hoće NBA nek ide, šta da im radiš. Ne vidim koga možemo da potpišemo još da može da ima neku ulogu i da je prospekt. Svi Jovići, Đurišići su u Megi i ne vidim da hoće da mrdaju. 

Ovaj Jovic iz Mege je već bio u Partizanu.

Doduše, bavio se vaterpolom.

Veliki talenat je bio.

Link to comment



 
Svi Jovići, Đurišići su u Megi i ne vidim da hoće da mrdaju. 


Pa ja sam se baš tome ponadao....onolike mu je igrače Žoc prodao kroz Fener i Pao, mogao je tako i Edu Atića, Simonovića, Trifu ili Kazalona; ali je rivalstvo između Zorana Savića i Miška izgleda preveliko, pa ćemo se uglavnom snabdevati u Italiji.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment

prespavali ste poslednjih 6-7 godina, najmanje toliko zalizani svoje najbolje talente ne salje u zvezdu i partizan, niti drugde po evropi, nego odmah salje u nba.

ako ste zainteresovani za cerovinu, to bi vam dao.

Link to comment

Ali ranije nije bio Željko u Srbiji + niko ovakav budžet nije imao kao što imamo ove sezone mi i vi.

 

Mada, svakako i dalje imam sumnju prema toj saradnji...

 

 

Link to comment

misko i zeljko su u losim odnosima, nema to nikakve veze sa savicem, oni su rivali kao djokovic i 100. igrac na atp listi. neko vreme zeljko nije uzimao igrace od miska, ali na kraju nije mogao da izbegne posto ovaj drzi pola trzista. razlog je prelazak spanulisa u olimpijakos. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
16 minutes ago, ducca said:


Avangarda

 

ja ne razumem šta se sad odjednom iščuđavate, mislite da je slučajno onako crven u licu?

 

Link to comment
prespavali ste poslednjih 6-7 godina, najmanje toliko zalizani svoje najbolje talente ne salje u zvezdu i partizan, niti drugde po evropi, nego odmah salje u nba.
ako ste zainteresovani za cerovinu, to bi vam dao.
Kad mu je zatrebalo, umeo je da pošalje Gogu u Futuru i Bobija u KKCZ

Drugo, i on razume benefite drila kod Robije. Za sezonu ili dve dobije igrača, ne mogu svi direkt iz Mege na draft

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...