Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

4 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Teško, Žoc 3, Panter 3, Veseli nema šanse za dođe za manje, to je već 9. Treba popuniti i ostatak rostera.

 

Vreme je za klip

  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, theanswer said:

 

Džabe ste pravili tortu sa brojem jedan

Ne razumem, ali obzirom da nisam odgledao nijedan meč zvezda u plej-ofu ABA lige i domaće lige nije ni čudno.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Dankan Ajdaho said:


Lepa vest u svemu ovome je što su cene potencijalnih pojačanja Partizana upravo porasle za 100%.

 

Moraće Vučko da se protegne do 20-25 meleona minimum ako želi da zatvori roster kako je zamislio.

Na pleja ce se dati najvise para. Znaci bar 5 miliona na tog jednog igraca

Link to comment

Samo igrači u prajmu, koji kurčev Teodosić :fantom:

 

A i doveli smo već domaćeg igrača, sad bi mogli i nekog stranca sa EL iskustvom

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment
Samo igrači u prajmu, koji kurčev Teodosić :fantom:
 
A i doveli smo već domaćeg igrača, sad bi mogli i nekog stranca sa EL iskustvom
Na stranu podjebavanje komšija i njihovo kukanje, ali nisam oduševljen ovim potpisom. Videćemo kako će izgledati ostatak rostera.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment
15 minutes ago, Djolle said:

Na stranu podjebavanje komšija i njihovo kukanje, ali nisam oduševljen ovim potpisom. Videćemo kako će izgledati ostatak rostera.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 

Zašto? Potpisali smo bukvalno jednog od najboljih igrača koji je slobodan trenutno u Evropi. 

Link to comment
 
Zašto? Potpisali smo bukvalno jednog od najboljih igrača koji je slobodan trenutno u Evropi. 
Ne mislim da je loš igrač. Više bih se recimo obradovao potpisu Radanova. Videćemo ostatak rostera, početak mi više liči na neki ruski tajkunski projekat nego na neku avangardu.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
39 minutes ago, Djolle said:

Na stranu podjebavanje komšija i njihovo kukanje, ali nisam oduševljen ovim potpisom. Videćemo kako će izgledati ostatak rostera.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 

Lik je pre mesec dana na f4 utrpao najboljoj odbrani Evropi 23, skoro bez promašaja.

Al ja ne kukam, štaviše, nek vam je alal, kkcz je nekako oduvek bila underdog i šarmantni luzer (osim poslednjih 5-6 godina) koji igra segsi košarku i vreba iz prikrajka™, vraćamo se korenima.

Edited by Nikodije
Link to comment
5 minutes ago, Djolle said:

Ne mislim da je loš igrač. Više bih se recimo obradovao potpisu Radanova. Videćemo ostatak rostera, početak mi više liči na neki ruski tajkunski projekat nego na neku avangardu.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 realno je da bude tako. trenutno od nule krecemo a ne mislim da ce obradovic da gubi sezonu zbog cedjenja suve drenovine iz nekakvih imaginarnih mladih igraca.

sve sto valja od talentovanihigraca je kod zalizanog i ako on oseti interes dace nam nekog od njih.

evo nama ode jaramaz zbog evrolige. najbolji nas mladi igrac. nismo magnet. sad je zvezda veci magnet jer igraju evroligu. 

na zalost i dalje cemo biti legija stranaca dok god ne napravimo nekog dobrica ili davidovca. mozda bude i neki bogdan ali koliko razumem takav nije ni u najavi.

setimo se da i u feneru je igrao jedan siledzija gaudlok dok nije to zeljko postepeno napravio po svojoj volji.

bar cemo biti konkurentni i uz zvezdin umor mozemo se posibati za aba ligu ili nesto napraviti preko evrokupa.

zwljko nece biti samo trener vec koordinator svega u klubu a tu mu je zoran savic. videcemo kakve trenere ce dovesti, kakav ce biti koncept ovih iz zemuna..

znam samo da ce to biti dobro za nas izranjavani klub jer sa zeljkom ne moze drugacije.

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...