Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

jbg meni stvarno ne bi bio problem da puknemo a da na nesto licimo, znaci fazon zbog nedostatka kvalitetnog mesa, ali ovo mi bukv deluje ko da igramo prvi put zajedno

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, lord_s said:

Ne znam sta bih rekao a da ne mracim.

Imamo jos dva-tri nepuna meseca do najbitnijeg dela sezone. Valjda cemo docekati da vidimo taj skok u formi, uigranosti i sinergiji do tada. Valjda.

 

 

Mislim da ipak treba mračiti. Ovo je baš grozomorno. 

Ne verujem da Žoc nije znao u kakvu kaljugu dolazi, i da baš ne pripremi igrače. Pola tima pogubljeno skroz.

  • +1 1
Link to comment
Just now, J.R. Cash said:

Ne, ipak ajmo lomiti preko kolena, trebalo bi najuriti najboljeg trenera u istoriji posle jedne lose sezone.  

 

Što se mene tiče može da vodi tim još deset sezona bez osvojenog trofeja, toliki kredit ima kod mene. Ali ovo je dosta veliki fejl, ne znam kad smo poslednji put izgubili neki derbi na ovaj način.

 

  • +1 1
Link to comment

Znam da pred zoru najvise mrzne i da se na kraju broje mrtvi ali ovo kako mi trenutno izgledamo je bas jadno. 

 

Svaka cast ciganima, dobra je to ekipa, ali  da ne mozemo da spustimo razliku ispod 15 poena tri cetvrtine je bas onako hevi prica

  • +1 2
Link to comment

Još veći utisak od očajnog Partizana, je večeras to u kakav su brlog i svinjac Čović i braća Vučić pretvorila košarku u Srbiji. I od ABA lige su napravili solidni svinjac, ali ovo što su napravili u Srbiji, i takmičenja u organizaciji Košarkaškog saveza Srbije su baš ono hiper svinjac.

  • +1 1
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

nije nikakav fejl pošto sezona nije završena, dva bitna takmičenja su još uvek u toku.

 

verovatno je da nećemo osvojiti ni jedno od tih takmičenja ali ni to, samo po sebi, nije fejl. ima i do toga kako ih nećemo osvojiti. realno sve je do nas. ovaj tim može bolje i niko neće biti nezadovoljan ako to budemo i videli na terenu u narednih par meseci.

 

gutaj knedlu, saberi se, radi bolje i guraj dalje. pa kako ispadne.

Link to comment
7 minutes ago, keitel said:

 

Što se mene tiče može da vodi tim još deset sezona bez osvojenog trofeja, toliki kredit ima kod mene. Ali ovo je dosta veliki fejl, ne znam kad smo poslednji put izgubili neki derbi na ovaj način.

 

 

Naravno da je fejl. Meni se nista ne dopada od starta sezone, i ono malo dobrih stvari se ugasilo.

 

9 minutes ago, lord_s said:

Ne znam sta bih rekao a da ne mracim.

Imamo jos dva-tri nepuna meseca do najbitnijeg dela sezone. Valjda cemo docekati da vidimo taj skok u formi, uigranosti i sinergiji do tada. Valjda.

 

 

 

Necemo videti. Bice nekog skoka, ali jasno je da nismo ni blizu borbe za trofeje.

  • +1 2
Link to comment

Selekcija vam je ocajna, nisam ocekivao da ce Zeljko sklopiti ekipu bez ozbiljnog pleja. Masa igraca na 2-3 a samo 1 vredi.
Ali hajlats mi tresko koji na 20 razlike kuka na sudije.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
5 minutes ago, ZokiAsov said:

Znam da pred zoru najvise mrzne i da se na kraju broje mrtvi ali ovo kako mi trenutno izgledamo je bas jadno. 

 

Svaka cast ciganima, dobra je to ekipa, ali  da ne mozemo da spustimo razliku ispod 15 poena tri cetvrtine je bas onako hevi prica

brt cigani prosek proseka proseka, budimo realni

Link to comment
7 minutes ago, Moća said:

Selekcija vam je ocajna, nisam ocekivao da ce Zeljko sklopiti ekipu bez ozbiljnog pleja. Masa igraca na 2-3 a samo 1 vredi.
Ali hajlats mi tresko koji na 20 razlike kuka na sudije.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

i na savez koji vodi Danilović :gospode:

  • +1 1
Link to comment

poklonili smo kup u prvom poluvrmenu. nesećam se da sam video jedan profesionalni tim da ima ovaj broj izgubljenih lopti i na ovakav način. ide čovek i ispadne mu lopta iz ruku

 

 

mačići, ladna nišava…

 

 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...