Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Jebiga, dobar tim ogoli sve ono sto pricamo od pocetka sezone. U startu promasena selekcija, nerasporedjene uloge, previse igraca koji ne sluze nicemu, oni koji imaju potencijal su izgubljeni.

 

Predaleko smo od Zvezde. Jedina nada je da Zeljko ostaje na neodredjeno i da je ovo sezona selekcije, da se probere sta valja i na koga moze da se racuna.

 

U drugom nek se kocka sa Zachom na 5 i Kurucom na 4.

Edited by J.R. Cash
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, J.R. Cash said:

Predaleko smo od Zvezde. Jedina nada je da Zeljko ostaje na neodredjeno i da je ovo sezona selekcije, da se probere sta valja i na koga moze da se racuna.

 

to je to. ništa više ništa manje.

 

zaletela se večina navijača na početku sezone i ušla u preteranu euforiju. mislim, to je delimično i razumljivo, pošto je prošle sezone u ovo vreme seledeća sezona izgledala kao najcrnji horor u najavi, gde bi uspeh bio da se opstane u aba ligi. 

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, J.R. Cash said:

Postoji nesto izmedju. Oni su limitiran napadacki tim, muce se sa kreacijom, a mi im u svakom napadu sopstvenim izborm pustamo otvoren sut u ritmu. To je konceptualni promasaj. 

Zvezda je veći deo lakih poena dala iz loših individualnih odluka naših igrača. 

Dangubić koji pokušava da probije blok, za lake poena Voltersa, Lesor koji nešto vaga da li da izađe na kuzmića na 3m od koša?!?, sam si pomenuo Ledaya, prve trojke su bile posle nedovoljno agresivnog vraćanja na igrača...

 

Meni to nije promašen kocept, nego nerazumne mikroodluke.

Link to comment

Nekoliko napada se završava tako što plej dodaje Lesoru loptu na 7 metara od koša i ovaj se, gle čuda, spetlja. Nije problem to što je Panter ili ko još loš večeras, problem je što nema nikakve organizacije napada. Beše on ono šutirao preko ruke a imao je samog čoveka u ćošku? I ja bi ga zabio na klupu posle toga. Ovi Koprivice, Trifunvići su pobrkali profesiju. Nije baš da Zvezda pršti od talenta ali ono, Koprivica je pogubljen ne zna đe udara. 

 

Nisam vidio da li je Kalina flopovao, bio je čudan ugao kamere u reprizi. Sudije su progutale pištaljku i pustile hrkljuš. Ali, iskreno, ne lomi to utakmicu.

 

Najveći problem je odbrana, nisam vas nešto mnogo gledao ove godine, ali ovo nazad je baš loše.

Link to comment

Loše na obe strane. Plus, mislim da niko ne bi mogao da igra ovako. Evo, malopre kad su uzeli loptu, prvo Holins sapliće sa ledja Puntera, pa onda u prodoru 3 puta udaraju po rukama Moor-a, i ništa. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Profesionalac said:

A uz sve to, nama je odbrana manji problem.

 

Napadi u drugoj su nam bili komični.

 

Leday mi je najveći šok da ne može da reši dedu na postu.

 

Mnogi evroligaši imaju problem sa Dedom, čak i 1 Mirotić

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...