Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts




sve sam bliže tome da prekočim gledanje ovog večeras.  


Lažeš nas ili sebe?

Kapiram da bi odložio dejt sa Monikom Beluči

Nek čeka Monika

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk


Link to comment
1 hour ago, Ted said:

pa uvreda je realno bilo, tako da je primedba u vezi sa tim osnovana

 

problem je što ni Željko i Ostoja ni uprava KKP to ne mogu da spreče, da mogu sprečili bi

 

Ćoki iskusno gleda da potpali još više goveda sa naše tribine ni bi li napravili neko kapitalno sranje, a goveda će naravno da se zaleću na crvenu maramu

 

 

Pa kakve veze ima što vredjaju Čovića. On uvek tvrdi da nema nikakve veze sa klubom. To je isto kao kad bi vredjali Bajdena, pa se onda Čović žali što su vredjali Bajdena.

 

Sigurno će biti mučno gledati večeras. Sudije će da kradu, ovi će da flopuju do izbezumljenja, brabonjizam će da dodje do maksimuma, sve uz grananje rukama Brabonjića uz aut liniju. Plus ona ogavna njuška Sačekajte četvrtu Ilić.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Tresko said:

Pa kakve veze ima što vredjaju Čovića. On uvek tvrdi da nema nikakve veze sa klubom. To je isto kao kad bi vredjali Bajdena, pa se onda Čović žali što su vredjali Bajdena.

 

Sigurno će biti mučno gledati večeras. Sudije će da kradu, ovi će da flopuju do izbezumljenja, brabonjizam će da dodje do maksimuma, sve uz grananje rukama Brabonjića uz aut liniju. Plus ona ogavna njuška Sačekajte četvrtu Ilić.

 

ma Ćoki se uvežbao da se smeje samo u sebi kada izjavljuje da nema veze sa FMP. to je za respekt, ta vrsta smokontrole. što se vređanja tiče jeste odvratno, ružno i neprimereno i ne služi na čast klubu, iako realno niko iz kluba to ne može da spreči. ali zato mora da trpi posledice toga. Čovića realno zabole šta mu oni viču, on je gadan lik i njemu takve bedastoće ne mogu da naštete nikako. a ako te goveda žele da mu nabacuju loptu na volej samo neka nastave tako. glupi su kao tocila. glupi su toliko da to boli. glupi su toliko da dobijam želju da ne gledam tekmu večeras.

 

Radonjizam mi nemamo osnova da kritikujemo. ova Zvezda u nekim aspektiima izgleda kao kopija Duletovog KKP, koji smo u nebesa dizali. igraju to što igraju i to je sasvim legitimno. imaju iskusniji tim, namazaniji su, umeju da drže ritam i smanje oscilacije u igri u većoj meri nego mi i zato su u prednosti. umeju takođe i sami sebe da pobede, ali neće to tek tako da bude, moraš da ih pritisneš, da pogađaš otvorene šuteve, ne prodaješ lopte, da uđu u neku paniku, nerezonske odluke itd.

Link to comment
1 hour ago, Tresko said:

Zamenili su Oborkneževića sa Jurasom.:laugh:

 

 

 

Znao sam :laugh:

Zapinjao je siroma sinoć iz petnih žila da se dokaže.

 

Fali nam iskustva, ali jedna utakmica, može svašta biti.

 

 

 

Link to comment

skoro mi se ne gleda utakmica veceras. 

i juce su sudije kenjale.

veceras ce pustiti ove njihove kasape da igraju " odbranu".

pretuci ce pantera, provocirati lesora i ko zna sta ce raditi u covicevom stilu.

jos ovi nazovi nasi navijaci sa njihovom covic vesnom da im jebem sve zivo.

 

  • Tužno 1
Link to comment



.
jos ovi nazovi nasi navijaci sa njihovom covic vesnom da im jebem sve zivo.
 


Plus milion
Pun mi ih je kurac

Bilo bi sasvim dovoljno da je juče Željko povukao ekipu dok ne prestanu da vređaju

Ali niko nema muda

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Link to comment
9 minutes ago, April said:


 

 


Plus milion
Pun mi ih je kurac

Bilo bi sasvim dovoljno da je juče Željko povukao ekipu dok ne prestanu da vređaju

Ali niko nema muda

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 

 

 

Hahahahaha jeste on da povuče ekipu a kad se igralo u Pioniru u prvoj tekmi nisu postojali elementarni uslovi za igru jer je stoka bacala papire na teren celu prvu četvrtinu. Svaki koš Zvezde nema izvodjenja lopte nego se ubace papiri, odbrana se namesti pa ti igraj. Da ne pričam o ostalom, ovo čisto ono što direktno utiče na igru. Ali mi ćemo da glumimo gospodu. Zar nisu rekli kad ode Dule da će da se vrati normalnost? 

  • +1 1
Link to comment

Opet kasni s tajmautom, isto kao na proslom derbiju.

 

Avramovic je dva puta izgubio Voltersa za 5 poena. Ova odbrana ispod na piku je go kurac, od losih sutera ce napraviti pristojne.

 

Moore ovde mora da igra 30 minuta ako mislimo da damo neki kos.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...