Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Pa pre ove utakmice se baš žalio na dosta promašenih otvorenih šuteva za 3 pa ako je to radio direktno na konferenciji za štampu, cenim da mu je verovatno zasmetalo i posle kada su otišli mediji.

Link to comment

Nije se bas zalio, vise je konstatovao los sut, ali i istakao da je bodrio igrace da nastave da sutiraju kad su sami. Pedagoske mere su kada primeti da se neko ne zalaze dovoljno, ne radi kretnje u napadu za pozvanu akciju, ne radi u odbrani ono sto se trazi od njega. Kako na utakmici, tako i na treningu..

Link to comment

Izgubili Monako i Uniks. Lepo bi bilo da Efes, Fener i Bajern malo pojačaju, uguraju se nekako u top8 i time omoguće finalistima EK prolazak u EL.

Ipak i dalje sve zavisi od nas.

 

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, Mark Rothko said:

Izgubili Monako i Uniks. Lepo bi bilo da Efes, Fener i Bajern malo pojačaju, uguraju se nekako u top8 i time omoguće finalistima EK prolazak u EL.

Ipak i dalje sve zavisi od nas.

 

Mislim da je to nebitno. Ja navijam baš da uđu u 8 i monako i uniks jer su mi gotivne ekipe. Ako ne daj bože ne osvojimo evrokup  dobićemo pozivnicu za EL skoro sigurno, dolazi do reorganizacije, povećanje evrolige a evrokup će verovatno da ide fibi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...