Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Vučić je stvarno master za ovu našu sirotinju. Sad će svi grobari da zaborave na korupciju, zagađenje i u kakvom sranju od države živimo. Ovo je verovatno najveća plata koji je neki sportista dobio u Srbiji ikada.

Edited by BarryWhite
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

Mogao sam da zivim bez ovog saznanja..Covic i ja delimo rodjendan.

 

Mucno je.

 

Srecan nam Panter majcin.

Boli te kurac ako vam je podznak različit.

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Fins fleet said:

Ovo im je za Gista.

 

Šta li se tek sprema za Voldena i Kinsija. Dovodite Lorenzo Brauna na Vesnin rođendan, a Noka na rođendan Filipa Čovića.

Link to comment
1 minute ago, BarryWhite said:

Vučić je stvarno master za ovu našu sirotinju. Sad će svi grobari da zaborave na korupciju, zagađenje i u kakvom stanju od države živimo. Ovo je verovatno najveća plata koji je neki sportista dobio u Srbiji ikada.

Kakva korupcija, kakvo zagađenje? kako može da se zaboravi pno što ne postojii?

 

Stanje države, baš tako, ranije je bilo sranje a država nam je bila ugrožena, više nije jer imamo mudro rukovodstvo.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, BarryWhite said:

Vučić je stvarno master za ovu našu sirotinju. Sad će svi grobari da zaborave na korupciju, zagađenje i u kakvom sranju od države živimo. Ovo je verovatno najveća plata koji je neki sportista dobio u Srbiji ikada.

 

Al zato ćemo mi da se setimo u kakvom kurcu od zemlje živimo, to mu je još gore.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Šta li se tek sprema za Voldena i Kinsija. Dovodite Lorenzo Brauna na Vesnin rođendan, a Noka na rođendan Filipa Čovića.

zaboravio si da je želimir potpisao na vidovdan

  • +1 1
Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

zaboravio si da je želimir potpisao na vidovdan

 

A dolazak je dogovorio na Đurđevdan.

Link to comment
Just now, Plajvi said:

Je l' osvojio Kevin Panter sta u zivotu? Kevin panter ipak jeste. :laugh:

 

Osvojio je Ligu šampiona, a dogodine osvaja Ligu konfederacija sa kkp.

  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

 

Al zato ćemo mi da se setimo u kakvom kurcu od zemlje živimo, to mu je još gore.

Ma tuzno je kad shvatis kolika su govana ovi naši treneri, Pesicu nije problem da saraduje sa Čovićem, Maljkovic velica Vucica, Ivkovića koji je bio protiv Vučića sad je na njegovoj stani, Obradović pristaje da bude deo ove price koja isto krece od Vucica i da u zemlji koja se raspada bude iskoriscen na ovaj nacin. Srpsku kosrakaski treneri su se bas pokazali kao velika govna.

  • +1 1
Link to comment
Ma tuzno je kad shvatis kolika su govana ovi naši treneri, Pesicu nije problem da saraduje sa Čovićem, Maljkovic velica Vucica, Ivkovića koji je bio protiv Vučića sad je na njegovoj stani, Obradović pristaje da bude deo ove price koja isto krece od Vucica i da u zemlji koja se raspada bude iskoriscen na ovaj nacin. Srpsku kosrakaski treneri su se bas pokazali kao velika govna.
A košarkaški treneri su inače socijalno - intelektualna avangarda, pa su u stanju da se izdignu iznad pukih dnevnopolitičkih izdrkavanja.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
27 minutes ago, Milošica said:

Boli te kurac ako vam je podznak različit.

 

On je legenda..ja svoj ni ne znam.

 

No..neka poskupe dizel, struja i grejanje. Necemo valjda ovde da stanemo.

Link to comment
5 minutes ago, BarryWhite said:

Ma tuzno je kad shvatis kolika su govana ovi naši treneri, Pesicu nije problem da saraduje sa Čovićem, Maljkovic velica Vucica, Ivkovića koji je bio protiv Vučića sad je na njegovoj stani, Obradović pristaje da bude deo ove price koja isto krece od Vucica i da u zemlji koja se raspada bude iskoriscen na ovaj nacin. Srpsku kosrakaski treneri su se bas pokazali kao velika govna.

 

Robija sigurno misli da je ovde u misiji spasavanja Partizana a ne Vučićevog rejtinga. Ja mu i verujem da je tako i da su mu namere čisto sportske, kao što su bile i Karijeve. E sad, što ova hulja sve hoće da okrene u svoju korist... mi smo govna ako mu to prođe. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...