Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

U napadu nismo uopste bili losi, osim sto smo promasili brdo otvorenih trojki. Izvukao nas Avram, ali to ce se naravno zaboraviti do prvog sledeceg meca kad odigra slabije kada ce se opet nahraniti govnima.

 

Odbrana i dalje daleko od prihvatljivog nivoa..

  • +1 2
Link to comment

Malina u Mutinom stilu napunio reket i pustio da šutiramo do besvjesti.

Promašili smo brat bratu 15 potpuno otvorenih trojki i to skoro sve spoljni igrači.

Da smo u tom segmentu bili makar prosječni lagano bismo prošli kroz meč.

Ovako, mrcvarenje.

Link to comment

Ma jeziva utakmica. Mi protiv sakatog Borca u Pioniru moramo da drhtimo do 39. minuta i to sa neplaniranom potrošnjom najiskusnijih.

Tristan 0, balša 5, madar 10-tak, smajli 15. Glas je bio jeziv, trifa isto.

Borcu jedini visoki igrač Pecarski, mi pobegli iz reketa kao da je miniran. Na HT smo imali više pokušaja za 3 nego 2 uz 20% uspešnosti :huh:.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
40 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Dobro smo izmucili Huventud, pukli juce 20 razlike od Andore..

 

koja nam, ne lezi vraže, upravo dolazi u Beograd, a pre no što je razbila Huventud uspela je da izgubi od Hamburga, koga smo mi kući dobili 30 razlike i da podebi Real. looooodilo

 

nekako imam osećaj da ćemo tu utakmicu dobiti i da ćemo biti baš dobri

Link to comment

I ja imam isti taj osecaj. Tri dana je dovoljno vremena da se i psihicki i fizicki pripremimo, a Zoc je najavio da cemo imati i dodatne suterske treninge..

Link to comment

ne valja preterivati druže, ipak se ne očekuje da danas, sutra stignu u naše redove Donovan Mičel i Janis. ili nisam pažljivo pratio vesti ;)

 

u svakom slučaju, neki opšti zaključak je da je u Evropi trenutno malo ekipa koje igraju konstantno. uglavnom je to toplo hladno, od sjaja do očaja, dobijem Real pa me zgazi Hamburg, dobijem Olimpijakos u gostima pa izgubim od Monaka kući i tako to. dosta je timova obogaljeno zbog korone, van ritma i redovnog treninga, sa nekim ludačkim rasporedima.

 

gledam sinoć Jutu i Brkulin i kako ih je Juta pregazila. nema Brade, nema KD, Irving šutira kao Dangubić, toliko su jadno izgledali da sam stekao utisak da bi i mi mogli da ih dobijemo takve :D

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...