Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Da probam hladne glave, iako sam jos uvek usijan. Dobar deo utakmice nije ovo bilo lose, stali smo u napadu u jednom trenutku, slab nam je sut spolja, i potpuno pogresno smo rotirali kod njihove pik igre, kao da je Ante Tomic u stvari Kevin Durant pa je neophodno zatvarati ga na penalu svaki put i otvarati trojku ovim picopevcima. Sudije su pogubile konce totalno, vratili ih u igru sa onih 10 minuta bez faula. Na kraju krajeva kad ti neko ubaci 16 trojki gubis tekmu i od ABAligasa, a ne od Huventuda, jesu to vecinom bili otvoreni sutevi, ali neki su bili bas zestoka proseravanja.

 

Ono sto brine je sto je ovo jbni Huventud, nije kao Real ili Barselona, nedorasli smo jos uvek, a vremena je sve manje. Neki igraci potpuno pogubljeni i bez svrhe, a moraju da igraju jer neko mora da bude zamena. Mur ako ne ubacuje trojke nema sta da trazi na terenu, Rade se boji da sutne, Smailaga pogubljen, a vidjali smo da moze bolje od ovoga, cemu sluze ti igraci onda ako ne pomazu ni na jednom kraju terena.

 

Link to comment

dobra stvar je što nam kući dolaze direktni konkurenti za drugo mesto, Andora, Lokomotiva, Metro

 

gostujemo Lietkabelisu i tu strahujem da će ti govnari na imaju 54/41 u šutu za tri, oni će da prangijaju do besvesti, mi ćemo da ih puštamo do besvesti.....pored toga gostuje se Šljonsku i Trentu

 

sve u svemu, još uvek imamo dobru poziciju.......ali moraće da se pobedi i neko ko nije Split, Zadar, Trento, Krka i tome slično 

Edited by Ted
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

dobra stvar je što nam kući dolaze direktni konkurenti za drugo mesto, Andora, Lokomotiva, Metro

 

gostujemo Lietkabelisu i tu strahujem da će ti govnari na imaju 54/41 u šutu za tri, on će da prangijaju do besvesti, mi ćemo da ih puštamo do besvesti.....pored toga gostuje se Šljonsku i Trentu

 

sve u svemu, još uvek imamo dobru poziciju.......ali moraće da se pobedi i neko ko nije Split, Zadar, Trento, Krka i tome slično 

Huventud, Budućnost...

Link to comment
28 minutes ago, Ted said:

znači, ne znam sa kim igramo sledeću utakmicu, ali ako opet primimo 15 trojki to je to što se mene tiče. ja to ne mogu da gledam i odjavljujem se za ovu sezonu. neću da narušavam zdravlje, zabole me kurac.

 

Pa čekaj brate, ti gledaš FK Partizan. Šta može da bude gore od toga?:D

Link to comment

Mi smo tu da olupamo Krku I Split. Čim naletimo na Cedevitu, Zvezdu ili nekog jačeg, razni kuruci, zagori i avramovići izgledaju kako izgledaju i nema tog Željka koji će od njih napraviti igrača.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

meni nije krucijalno ni jedno mesto na toj tabeli......krucijalno je da počnemo da dobijamo protivnike koji su pristojnog kvaliteta. trenutno nam je skor sa takvima veoma skorman. čak zabrinjavajuć

 

7 minutes ago, BWA said:

Huventud, Budućnost...

 

Metro.....i ko još......februar je, sezona je počela u oktobru valjda, a mi imamo tri recke. sa ove druge strane imamo ih dosta više (Huventud, Andora, Cedevita, Zvezda, Lokomotiva, Telekom). da ne kažem da smo jebenom Šljonsku pobegli sa lopate ni sami ne znamo kako, a malo je falilo da i protiv Čankovih zaseremo

 

protiv pacera nam je skor savršen, odnosno bio bi da nije bilo onog sranja sa Megom

Edited by Ted
Link to comment

A ok, ne mozes racunati Telekoma i Andoru u ozbiljne ekipe, Telekom smo naguzili propisno u Beogradu. Realno od tih pomenutih, veci timovi su Zvezda, Buducnost, Huventud i Kuban, ajd mozda i Cedevitu tu da gurnes. Slazem se da je skor los i da brine.

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

meni nije krucijalno ni jedno mesto na toj tabeli......krucijalno je da počnemo da dobijamo protivnike koji su pristojnog kvaliteta. trenutno nam je skor sa takvima veoma skorman. čak zabrinjavajuć

 

Metro.....i ko još......februar je, sezona je počela u oktobru valjda, a mi imamo tri recke. sa ove druge strane imamo ih dosta više (Huventud, Andora, Cedevita, Zvezda, Lokomotiva, Telekom). da ne kažem da smo jebenom Šljonsku pobegli sa lopate ni sami ne znamo kako, a malo je falilo da i protiv Čankovih zaseremo

 

protiv pacera nam je skor savršen, odnosno bio bi da nije bilo onog sranja sa Megom

Ali upravo si nabrojao sve naše poraze u sezoni.

Nije lako dobiti ni FMP koji je četvrti u ABA ni Igokeu u Laktašima ni Mornar u Baru. Nisu to baš paceri.

Igramo u konkurenciji u kojoj igramo.

Link to comment
6 minutes ago, Tresko said:

Pa čekaj brate, ti gledaš FK Partizan. Šta može da bude gore od toga?:D

 

tu sam već našao neki mir sa sobom, jer sam uspeo da prihvatim da srljamo u propast i da nema vidljivih naznaka o suprotnom. tako da gledam dok traje, uživam u nekim pobedama dok ih ima ;)

Link to comment
10 minutes ago, goofs said:

A ok, ne mozes racunati Telekoma i Andoru u ozbiljne ekipe, Telekom smo naguzili propisno u Beogradu. Realno od tih pomenutih, veci timovi su Zvezda, Buducnost, Huventud i Kuban, ajd mozda i Cedevitu tu da gurnes. Slazem se da je skor los i da brine.

 

a jbg. ta Andora dobi Real pre neki dan, ne verujem da je Real igrao sa juniorima ili tako nešto. nisu oni baš na nivou Trenta, Šljonska ili Zadra i Krke. 

 

9 minutes ago, BWA said:

Ali upravo si nabrojao sve naše poraze u sezoni.

Nije lako dobiti ni FMP koji je četvrti u ABA ni Igokeu u Laktašima ni Mornar u Baru. Nisu to baš paceri.

Igramo u konkurenciji u kojoj igramo.

 

nabrojao sam 9 utakmica protiv ozbiljnijih protivnika, gde imamo skor 3-6. a to su protivnici sa kojima ćeš morati da se potučeš da bi došao u završnicu nekog od ova dva takmičenja, ili u oba. i to je skor koji ne obećava tako nešto. neće u završnici biti Splita, Krke, Trenta, Šljonska. biće Zvezda, Budućnost, Cedevita, a ovamo opet Budućnost, Cedevita, Valnesija, Virtus, Gran Kanarija i tako to 

Edited by Ted
Link to comment

Negledljivi ste. Zasad najgori odnos uloženog novca i kvaliteta košarke u Evropi. Ali opet nekako verujem da ćete proigrati kada bude najvažnije i rutinski uzeti Evrokup, Žoc je to.

  • +1 1
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...