Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

znači, ne znam sa kim igramo sledeću utakmicu, ali ako opet primimo 15 trojki to je to što se mene tiče. ja to ne mogu da gledam i odjavljujem se za ovu sezonu. neću da narušavam zdravlje, zabole me kurac.

 

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

znači, ne znam sa kim igramo sledeću utakmicu, ali ako opet primimo 15 trojki to je to što se mene tiče. ja to ne mogu da gledam i odjavljujem se za ovu sezonu. neću da narušavam zdravlje, zabole me kurac.

 

Andora u Pioniru.

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

znači, ne znam sa kim igramo sledeću utakmicu, ali ako opet primimo 15 trojki to je to što se mene tiče. ja to ne mogu da gledam i odjavljujem se za ovu sezonu. neću da narušavam zdravlje, zabole me kurac.

 

 

Sa Cacanima, tako da znas sta ti je ciniti..

Link to comment

Nije to sve toliko crno, igrali smo dobro i peglali dobru odbranu do sudijskog upliva, ali sve više mislim da sporo to previše napreduje da bi se bilo šta izvuklo od ove sezone rezultatski.

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Sa Cacanima, tako da znas sta ti je ciniti..

 

nemam pojma šta mi je činiti, volim košarku, obožavam Partizan, al volim i da budem zdrav......a mnogo se nerviram

 

jbt. sa aspekta nas prosečnih navijača ispade da smo napravili najgori mogući tim. taman je takvog kvaliteta da ne može ništa da osvoji al može da dogura pristojno, uvek je tu negde al ne može do cilja, može da se potuče al će, po pravilu, na kraju ipak da bude prebijen. ono smeće prošle godine je bilo lakše gledati, jasno je bilo da je raspad sistema, tako da po zdravlje nije bilo opasnosti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...