Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

10 minutes ago, theanswer said:

Jaramaz je potpisao za Bajern, to je bilo dogovoreno još pre dolaska Obradovića. 

 

 a sad je i zvanično

 

 

Link to comment
2 hours ago, pacey defender said:

Pa Jaramaz ne moze biti vodja EL tima, to je valjda jasno. Kapira da ce ulaziti sa klupe, to je odabrao.

Pa da, ali moja poenta je da mislim da mu je potrebno vreme i sloboda da bi se razmahao i došao do izražaja i da nije tip igrača koji može dati efektivan doprinos sa ograničenom ulogom, dok Mozli na primer to može.

 

Videćemo na jesen uostalom.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Јарамаз пуни 26 година још мало а редовно га трпају међу некакве млађе играче/таленте, реално му је време да се докаже на неком вишем нивоу ако ће икад бити иоле озбиљнији кошаркаш од њега.

С Бајерном се вероватно договорио много пре него што је искочило ово с Обрадовићем а реално је за њега Бајерн идеална опција (са све Тринкијеријем који га познаје из ККПа). Опет из овог нашег тима он је једини којег би вредело задржати, можда Мозлија ако се доведе у ред физички, евентуално Пејџа мада је и ту време да се разилазимо некако.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Kakav glupan je Jare. Mora da je opet duvo lepak kad je izabrao EL i Trinkija ispred EC i Zoca..

 

ali nije toliko čudno kad dodaš u razmatranje i da je sa jedne strane Bajern u kom se manje-više zna šta će se dešavati i Partizan koji igra u državi u kojoj predsednik države odlučuje koliko će biti timova u fudbalskoj ligi 

Link to comment

Ma ok, ovo je sasvim normalan i ocekivan potez za Jaramaza, ide da igra EL i kod poznatog trenera, make-or-break, kad ce ako ne sada.

Samo ja nisam znao da je to dogovoreno jos pre Obradovica.

Link to comment
2 hours ago, Ted said:

ova fotka je dovoljna da se konstituiše osnov sumnje za zločinačko udruživanje.....nadležni da reaguju

 

MV5BNDA2NzlkNzktMzZhMS00ZmM4LWE0OWQtYmNl

 

Sve rade javno, da ne bi izgledalo tajno!

Link to comment
On 1.7.2021. at 19:03, Borca said:


Kevin Punter i Armani se ni drugi put nisu dogovorili oko novog ugovora, Armani ce traziti novog igraca da ga zameni. 

 

Srecan Panter svima koji slave!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...