Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Bilo bi glupo da se stanje struke ne promeni drasti;no nakon dovođenja koliko Obradovića, toliko i Savića. Mislim, valjda je ideja da Željko bude novi prof.Nikolić i da se oko njega muvaju neki novi posvećenici - i treneri i kondicioni i lekari i mladi igrači na kojima će ostati srpska košarka. 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, keitel said:

 

Rekoh već - najniže grane se ne odnosi na finansijski, nego na igrački momenat.

 

A ja bih rekao da je posebna priča to svođenje finansiranja na to ko će da igra evroligu - pa je tako Partizanu prodata priča da je za budget cut-ove iz prve polovine prošle decenije zaslužan Nolan Smit, a ne činjenica da je Vujošević bio direktan protivnik režima. Koliko vidim, Zvezdin budžet nije pretrpio udarac ni kada su ostali bez evrolige ni kada su čitavu sezonu ostali bez priliva od strane ulaznica.

pricamo ovde o ostojinom partizanu, ovo je skretanje teme.

 

ako cemo o tome, zvezda svakako nije bas stabilno poslovala od radonjinog odlaska, u prvoj sezoni je doveden trener pocetnik i tim je bio bulja. 

Link to comment
On 29.6.2021. at 11:42, Redoran said:

 

Ne. Upravo je suprotno i Savićev dolazak je prvi dokaz za to. To je bio više nego jasan signal da su stigle ozbiljne pare da se sa njima nešto ozbiljno radi. Žoc je druga faza, igračka pojačanja će biti treća, ali stvar se očigledno kotrlja mesecima unazad. Žoc ne bi seo da razgovara sa Lončarom kao SD, a kamoli prihvatio poziv. Isto kao što Savić ne bi prihvatio da bude SD, da nije stigla kinta sa kojom može da se planira budžet i razgovara sa Žocom.

 

Ni Savić ni Žoc ne bi u tri života dolazili da budu ikebane u klubu koji bi po budžetu i igračkom kadru bio isti raspad kao u prošloj sezoni. Čekali bi da se finansijska pozicija kluba drastično promeni i da stignu ozbiljne garancije da će to potrajati makar 2-3 godine. Prilično je očigledno da su te garancije dočekali. Bez toga nijedan od njih dvojice ne bi bio lud da uskače u raspalu kršinu i sebi uništi živce i reputaciju.

 

 

Ne mogu potpuno da se složim. Budžet je mogao da se planira tek nakon što je Željko dao pristanak, što se svakako nije desilo tek pre nekoliko dana, nego znatno ranije. Dakle, sigurno je prvo načelno rekao da bi se vratio ako bi bio sređen budžet, pa je tek onda započeto skockavanje budžeta.

 

Naravno da bi odbio da dođe da nisu uspeli da obezbede pare, ali je njegova reč morala tome da prethodi.

Link to comment

KK Partizan NIS je postigao dogovor o prekidu saradnje sa Rašonom Tomasom, dok je Ognjenu Jaramazu, Džošu Perkinsu, Nikoli Jankoviću i Eriku Miki istekao ugovor.

Link to comment
Quote

Klub se zahvaljuje Rašonu, Ognjenu, Nikoli, Eriku i Džošu na svemu što su prikazali u crno-belom dresu i želi im puno sreće u nastavku karijere

 

Ovo zvuci kao da nece ni pokusavati da zadrze Jaramaza, ili su vec pokusali pa ih ovaj odbio. Steta, mislim da ima jos stofa od njega. Za ove ostale, nek im je sa srecom, da se ne ljubimo.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

 

Ovo zvuci kao da nece ni pokusavati da zadrze Jaramaza, ili su vec pokusali pa ih ovaj odbio. Steta, mislim da ima jos stofa od njega. Za ove ostale, nek im je sa srecom, da se ne ljubimo.

 

Rekao je Savić da hoće da igra Evroligu. Dovidjenja i prijatno. 

  • +1 2
Link to comment
58 minutes ago, theanswer said:

 

Rekao je Savić da hoće da igra Evroligu. Dovidjenja i prijatno. 

Upravo tako.

 

Jaramaz i Tomas su individualno najbolji u ekipi, ali su tipovi igrača kojima isključivo odgovara da budu glavni, a ako je ovo EL projekat, oni prosto nemaju kvalitet da budu vođe.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Mark Rothko said:

Dobro, ostaje Stefan Janković na poziciji onog koji će da nam jede džigericu.

 

 

Bezi bre tamo, ne prizivaj.

 

Nadao sam se da ce Jare da ostane. I Tomasu, iako je pokazivao znake akutne kurcobolje u vecem delu sezone, kad mu se igralo sam je pobedjivao. No, kao sto rekoh, rec necu da kazem, hvala im svima, zelim im da zabodu dobre ugovore, a mi da vidimo koga ce nam dovesti.

Link to comment
15 hours ago, Milošica said:

Upravo tako.

 

Jaramaz i Tomas su individualno najbolji u ekipi, ali su tipovi igrača kojima isključivo odgovara da budu glavni, a ako je ovo EL projekat, oni prosto nemaju kvalitet da budu vođe.

Pa Jaramaz ne moze biti vodja EL tima, to je valjda jasno. Kapira da ce ulaziti sa klupe, to je odabrao.

Link to comment

Ma nema šanse da nije hteo da ostane isključivo iz košarkaških motiva. Ili ga Žoc nije hteo il se pokrvio sa upravom.

Ukoliko je stvarno odlučio da zarad karijere sad ode, prilično sam ga intelektualno precenio.

Treba da ga trenira jebeni Z. Obradovic, a on jedva da je afirmisan. Ja se ne bih treznio da me tako usere u bilo kojoj sferi zivota.

Za Tomasa je prilicno jasno da je Žoc video slike sa splavova.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
34 minutes ago, kralj said:

prilično sam ga intelektualno precenio

Jesi :D

 

Mislim nije kao da je Jaramaz oličje inteligencije

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...