Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Legendica sa Arene (ne Karovic, ovaj drugi, valjda Cakovic) na svakoj tekmi ima po najmanje pet pogresno upotrebljenih reci ili fraza.

 

Ovi se dodaju oko trojke, rukometno, car kaze: "Okomiti napadi Splita".

Link to comment

glas ima bolju praćku od bogdana, u istoj fazi karijere. sad kako će se razvijati dalje to niko ne zna

ako je radna etika na nivou alpskih srba velika je šansa da postane 3pts terminator

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

glas ima bolju praćku od bogdana, u istoj fazi karijere. sad kako će se razvijati dalje to niko ne zna

ako je radna etika na nivou alpskih srba velika je šansa da postane 3pts terminator

glas moze da bude super igrac ali sa bogdanom ga ne mogu porediti.

meni kopriva moze da bude zverka od igraca.

on jadan nije znao da trci na pocetku a sad je vec mnogo brzo napredovao.

cak je poceo da daje poneki solidan pas. bas je dobar.

svidja mi se i reakcija kad je dosao lesor.

on ce nam biti najveci dobitak ( glas too, mnogo mi se svidja)

 

Link to comment

И ја што више гледам то ми Глас делује као можда и највећи таленат у овом тиму. Има још много простора за напредак али оно што тренутно приказује овако млад у својој првој сезони озбиљне кошарке је за сваку похвалу. Предвиђам му лагану Нба каријеру, ако може Бертанс моћи ће и он а делује ми да има потенцијал да буде и комплетнији играч. Не бих одбацио ни поређења с Богданом, има ту неких сличности дефинитивно.

Link to comment
2 minutes ago, johan nagel said:

И ја што више гледам то ми Глас делује као можда и највећи таленат у овом тиму. Има још много простора за напредак али оно што тренутно приказује овако млад у својој првој сезони озбиљне кошарке је за сваку похвалу. Предвиђам му лагану Нба каријеру, ако може Бертанс моћи ће и он а делује ми да има потенцијал да буде и комплетнији играч. Не бих одбацио ни поређења с Богданом, има ту неких сличности дефинитивно.

Ima sličnosti sa Danilovicem.

Obrati pažnju na položaj tijela i nogu prilikom suta.

  • +1 2
Link to comment

ma super on napreduje ali napredak koprive je ono ravan cudu.

jos za decka od 2,16. 

nije bio dobar protivnik ali imao je par dobrih pasova veceras.

i meni je bitno da se nije izbedacio zbog lesora.

cini mi se da vise ceni  minute na terenu. da ima nesto da mu veca konkurencija prija.

videcemo, u najboljim su rukama pa neka daju max

  • +1 1
Link to comment

Samo da prestanu da se testiraju na ovu prehladu i sve ok. Vidi se da je ekipa uhvatila zamajac. Hajlajt utakmice šutnuta trojka Miletića, jebo mu je Žoc majku. To su muda burazeru

Link to comment
6 minutes ago, BWA said:

Ima sličnosti sa Danilovicem.

Obrati pažnju na položaj tijela i nogu prilikom suta.


Да то дефинитивно.

 

Него више сам поменуо Богдана јер их је неко пре мене поредио, можда чак и не толико по самом стилу игре колико по томе да је у неким елементима испред Богдана у његовим годинама.

  • +1 1
Link to comment

Jedna od onih utakmica koje ne služe ničemu. Na momente je delovalo da je na teren zalutala ekipa iz biznis lige, pa ne treba izvlačiti neke silne zaključke iz prikazanog.

Svakako bolje za nas da smo je danas odigrali, nego da se odlaže i možda upadne u neki netermin.

P.S. Mislim da nije bio minut ćutanja za Sobina, već za nekog funkcionera Splita, pomenuo ga je Željko na press-u pre meča.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...