Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Ma ni ja ne verujem da ce biti problema, ali posle raspucane partije samo dva dana kasnije obicno bude poradjanje koseva.

 

Mi kao navijaci smo cesto nepravedno strogi posle slabih meceva, ali ljudi strasno potcenjuju umor od putovanja u rezimu 2 utakmice nedeljno. Tako smo se i pod Trinkijem mucili pocetkom one sezone, onda dosao period kada nismo izbijali iz Arene, a protok lopte i procenti skocili (Birchi skandirali i MVP). Tako mislim da cemo i ovog puta videti isto, samo da nas korona ne sjebe opet nekako..

Link to comment
37 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ma ni ja ne verujem da ce biti problema, ali posle raspucane partije samo dva dana kasnije obicno bude poradjanje koseva.

 

Mi kao navijaci smo cesto nepravedno strogi posle slabih meceva, ali ljudi strasno potcenjuju umor od putovanja u rezimu 2 utakmice nedeljno. Tako smo se i pod Trinkijem mucili pocetkom one sezone, onda dosao period kada nismo izbijali iz Arene, a protok lopte i procenti skocili (Birchi skandirali i MVP). Tako mislim da cemo i ovog puta videti isto, samo da nas korona ne sjebe opet nekako..

 

Sumnjam da je pad forme od onog Huventuda rezultat umora, makar ne u najvecoj meri. Pre ce biti da nismo uspeli da sastavimo par dana u kontinuitetu. Uvek je nekoliko igraca nedostajalo i to svake nedelje razlicitih nekoliko. 

 

Ovih mesec dana u Beogradu s jednim izletom u Podgoricu je kljucni period sezone. Tim je kompletan i do kraja januara mora da naraste do potrebnog nivoa forme za odlucujuce utakmice. Ako se i ovaj voz propusti, sledeci nece doci.

 

 

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

 

7DABD858-3089-4E49-A5A5-931586C546A2.thumb.jpeg.802402fabbc39b718af58868da65e500.jpeg

 

brinem za svoje zdravlje

 

Quote

Psychotic disorders or episodes arise when a person experiences a significantly altered or distorted perception of reality. Such distortions are often caused or triggered by hallucinations (false perceptions), delusions (false beliefs) and/or disrupted or disorganised thinking.

 

Link to comment

Vrlo moguce da se odlozi danasnji mec. Generalno je zrelo da se prekinu sva takmicenja dok omikron ne protutnji, posto cemo kako stvari stoje svi zakaciti pre ili kasnije..

Link to comment

To neka odluka na nivou lige, ili je samo zbog splićana? 

Realno, ako je u zvezdi pola tima zaraženo, nema teorije da su oni prošli neokrznuti.

Link to comment

Nije jos nikakva odluka doneta, ali postoji realna mogucnost. Split valjda na raspolaganju ima 8 igraca, kod nas su dvojica zarazeni. Ali s obzirom kojom se brzinom siri omikron, danas 2 sutra 10 bude ko od sale..

Link to comment
On 2.1.2022. at 21:13, SNARC said:

Zasto je SK pozvao jebenog Bogdana Obradovica da truje..jednodimenzionalan i glup kao tri kurca.

 

verovatno nešto najgore što je ikada emitovano na SK

 

nakaza botovska

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...