Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

8 hours ago, goofs said:

Problem je sto nas ovi divljaci uopste nisu mucili ispod kosa, nego svi odjednom pripaljuju ko Leri Bird. Ne bi tu Lesor nista pomogao, morali smo bolje defanzivno da ih zatvaramo. 

Problem je što smo jako tanki u spoljnoj liniji u odbrani a još i bez Kuruksa mi bukvalno tu ne postojimo. Panter se traži, često je povređen. Od Avramovića smo dobili max što možemo, ako u početnom stadijumu protivničkog napada nešto bocne, bocnuo je. U završnoj fazi napada njegova odbrana skoro da ne postoji. O Murovoj nepostojećoj odbrani ne bih trošio reči. Ne znam šta Željko hoće od njega. Doveden je kao rezervni trpač ali sad je Glas iskočio tako da za njegovim uslugama možda više i nema potrebe. Madar igra kao da nije nivo ni evrokupa. Talentovan jeste ali taj talenat u praksi se uopšte ne vidi niti raste. 

Možda mu treba neki Renfroe pored njega ili neki drugi namazani plej. Od Avramovića koji je više dvojka nego kec neće ništa naučiti. Klasičan šljaker kao Dangubić.

 

I Trento je pao i izgubio od Lokosa kada je izašao Motli. Kao da prodišu kao ekipa kada on izađe. Ne treba to da vas čudi. Uništiće nas oni opet u Beogradu, oni su trpačka ekipa. Moraš da imaš kvalitetne spoljne da bi ih zauzdao. Da smo imali sinoć recimo Kuruksa, koji je bukvalno uništio Gordića protiv Mornara, pa da ga staviš na Mekoluma verovatno bismo prelomili na našu stranu... Mada oni imaju i Tompsona i Kvina još spolja. Voleo bih da igraju za nas.

 

Brine me nepostojeća Smailagićeva odbrana. On je jedan od ključnih igrača koji je dekocentrisan, što kaže Željko. Valjda smo dolaskom Lesora ugasili tu vatru pod košem.  Videćemo.

 

Sada je red na spoljnu liniju i doselekciju. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
11 minutes ago, shimpr said:

Kad Lesor debituje, moze li neko da mi odgovori, jebem vam materina

 

evo sad sam ga pitao, kaže protiv Zadra kod nas

 

kaže i da se priprema za taj meč, malo ga muči da savlada ovu lekciju dole ali radi intenzivno. kaže navežbaće do Zadra

 

 

Edited by Ted
  • Haha 4
Link to comment

zeljko se jos uvek sprda, eksperimentise, isporobava, moze mu se, sigurno nece ostoja da ga smeni. to bi bilo kao da milenko jovanov smeni vucica. utegnuce kada bude trebalo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...