Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Nema šanse da će biti prepucavanja na relaciji Obradović - Čović, ali duel Čović - Ostoja ćemo verovatno imati. Nije Obradović Vujošević pa da degradira trenerski zanat i sebe lično na taj način, a i ova konferencija mu je bila više nego korektna što se toga tiče. Sa druge strane, ova dvojica istaknutih sportskih radnika se bockaju sa povremenim eskalacijama i sada kada Partizan nije kompetitivan i ne očekujem da će to da se popravi na bolje kada Partizan postane jači. 

 

 

Edited by Heaviside
Link to comment

Covic ako bude udarao, udarace po Ostoji i klubu. Ko sto se Radonja, Pesic i  Sasa Obradovic nisu mjesali u te stvari ne vidim razlog da se i Zoc mjesa. Znam da ste navikli na Dula, ali ta vremena su prosla.

Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

jeste, bas ce zoc da se bavi fmp-om, nema pametnija posla. pa ok, neka covic pomene vikende u padinjaku i neka bude smesan i jadan ako mu je toliko stalo, mislim da je ipak pametniji od toga. zoc nije bokan za tu vrstu zajebancije.

pa sigurno mu fmp nije prva stvar u mislima, ali sumnjam da ce ocutati na cinjenicu da zvezda, a sad i buducnost, dakle dva najveca partizanova konkurenta imaju b timove u ligi

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

pa sigurno mu fmp nije prva stvar u mislima, ali sumnjam da ce ocutati na cinjenicu da zvezda, a sad i buducnost, dakle dva najveca partizanova konkurenta imaju b timove u ligi

 

odgovor na to je prost - uvesce mladost dogodine u aba ligu, pa ce i oni imati filijalu. posle tedeski, posle dodik, sto da ne. al da ne sirimo pricu u tom pravcu, obracunavacemo se sa slabostima aba lige na adekvatnom topiku  :)

Link to comment
3 minutes ago, Mark Rothko said:

"Jedini klub koji je u rangu sa Partizanom u Evropi je Real Madrid. Na kraju je odluka bila laka."

 

 

:ziga:

ama ljudi kakav real, cska, picke materine

tu igricu je zelimir davno presao

 

zvao marka ivanovica, ovaj mu rekao izvini, ali mi sa malinom imamo dugorocne planove i zoc sta ce, kud ce, kaze "ok onda partizan"

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

odgovor na to je prost - uvesce mladost dogodine u aba ligu, pa ce i oni imati filijalu. posle tedeski, posle dodik, sto da ne. al da ne sirimo pricu u tom pravcu, obracunavacemo se sa slabostima aba lige na adekvatnom topiku  :)

tesko, posto admini vec mesec dana izvode radove na tom topiklu

 

bas sam danas hteo postovati zanimljivost :fantom: da 3 od 5 srpskih aba klubova treniraju cacani, ali jbg, topik zakljucan jos od maja

Edited by pbg12345
Link to comment

S obzirom da su komšije na topiku dosad skupile 11 postova, možda je rešenje da ovo bude zajednički topik...

 

Peace & Love

Edited by April
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Mark Rothko said:

Crtice sa kzš -

 

 

- Neko: Ne navijaju svi za Partizan.

- Želimir: To je njihov problem.

 

Ima još

 

 

Niko:

Robija: Hvala Ostoji što mi je omogućio da se vratim u Partizan. 

 

  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...