Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

31 minutes ago, Milošica said:

@Ted

 

Nije me osećaj prevario :D

 

Vadi nam sada onaj alkohol iz podruma.

 

alkohol je sklonjen na bezbedno, nakon što je lokacija javno otkrivena ;)

 

1 hour ago, *edited by mod said:

Lepo, sad može i Tristan

 

Thompson :ohmy:

 

nemoj njega leba ti 

Link to comment

totalno nekarakterističan potpis za Robiju ako mu je prioritet da su mu igrači pametni, da razumeju igru, da mogu da zapamte kretnje i pozicije na terenu i da donose dobre odluke u igri, kao što je pričao na onom predavanju letos. pogotovo što u ovom timu već ima nekarakterističnih

Link to comment
1 minute ago, levi said:

totalno nekarakterističan potpis za Robiju ako mu je prioritet da su mu igrači pametni, da razumeju igru, da mogu da zapamte kretnje i pozicije na terenu i da donose dobre odluke u igri, kao što je pričao na onom predavanju letos. pogotovo što u ovom timu već ima nekarakterističnih

 

Ma doveo ga je da se Zagorac ne oseti usamljeno

Link to comment

dobro, nije bas lesor isti igrac kao 2017, ono malo sto sam ga gledao prosle godine odigrao je dobro, i to kod zvezda mitrovica koji je zahtevan trener kada je u pitanju timska, obavezna i radnicka kosarka.

Link to comment

Ne znam kolko ste gledali Partizan, nama treba jedno drvo koje ce da zatvori reket i pokupi skok, i to je sve bukvalno, bilo sta sto se ne zove Djordje Gagic nam radi posao.

  • +1 2
Link to comment

Да се оградим да га нисам превише (или уопште) гледао после сезоне код комшија али чисто статистички и логички посматрано лик би могао да буде озбиљно појачање.

 

Прошле сезоне је освојио такмичење у којем ми играмо ове сезоне и тежимо да у истом тријумфујемо.

Притом је оставио више него солидан утисак рекло би се.

 

Ако ништа друго донеће нам масу у рекету и скок, а верујем да може сасвим солидно и нападачки да допринесе. Не знам како стоји дефанзивно али рекао бих да није нека тешка рупетина, у сваком случају не верујем да је лошији од Смајлија у том сегменту.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...