Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Cela priča je bespredmenta jer neka nova vlast nije na vidiku. Samo mi je bilo tužno da pročitam kako jedan klošar naprednjački podmeće "Željka" da ga predloži, a ovaj nema problem da tu igru igra. Nije da baš mora do vrata da ulazi blato. Može da bude u SNS Partizanu i bez ovakvih blamova.

 

Što se samog Ostoje tiče, u Srbiji se u košarci ili vrte državne pare ili para nema. Ostojine pare se sigurno ne vrte. On će ili da leti ili će Partizan imati status kao što ga je imao između Duleta i Ostoje ili kao Zvezda pre Čovića. Status kluba ne zavisi od predsednika nego to ko će biti predsednik zavisi od statusa koji je tom klubu namenila vlast. 

Link to comment

vidim nesa roming potpredsenik, on do sada nije imao zvanicnu funkciju u klubu, cini mi se.

nema branka nordeusa, nigde se ne pominje.

Edited by Nikodije
Link to comment

neko ko se preziva Papadopulos mora biti brodovlasnik. vrlo bogat brodovlasnik. vrlo bogat brodovlasnik koji voli Partizan. vrlo bogat brodovlasnik koji voli Partizan i finansira ga.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

neko ko se preziva Papadopulos mora biti brodovlasnik. vrlo bogat brodovlasnik. vrlo bogat brodovlasnik koji voli Partizan. vrlo bogat brodovlasnik koji voli Partizan i finansira ga.

 

Branko Nordeus upravo i ima za cilj da verujemo u to!

 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

neko ko se preziva Papadopulos mora biti brodovlasnik. vrlo bogat brodovlasnik. vrlo bogat brodovlasnik koji voli Partizan. vrlo bogat brodovlasnik koji voli Partizan i finansira ga.

 

ili to ili neki trgovac narkoticima i internacionalni muljator, al verovatno je brodovlasnik zaljubljen u partizan.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

ili to ili neki trgovac narkoticima i internacionalni muljator, al verovatno je brodovlasnik zaljubljen u partizan.

 

ne može brate, trgovac narkoticima mora da se zove/preziva Perez, Domingez, Alvarez, Hulio ili da ima sve to u imenu u nekoj kombinaciji ......nemoj me zajebavati 

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

 

ne može brate, trgovac narkoticima mora da se zove/preziva Perez, Domingez, Alvarez, Hulio ili da ima sve to u imenu u nekoj kombinaciji ......nemoj me zajebavati 

 

kao npr hulio saric iz pljevalja.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

ti nisi gledao wire?

 

 

 

jesam, nego lupetm gluposti

 

stvar je u tome što imam da radim sad nešto jezivo dosadno pa odlažem i piskaram po forumu 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...