Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

7 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Je l se jos nekom ucinilo da je ledej tu presao preko pola? Kod te kradje?

 

Nije bilo ponovljenog snimka, ali upitno je da li je ostvario posed pre toga, tj. drzao loptu sa dve ruke, ako nije vec je bila samo presecena onda se ne svira preko pola.

 

Ali da, to je malo sumnjiva situacija bila, to i ovaj zadnji napad koji je bila cista odbrana, ali je Ledej bio pola patike u onom glupom polukrugu, pa ne znam kako se to gleda. Kontam da bi bio faul u napadu da je bio van polukruga.

Link to comment
27 minutes ago, Mark Rothko said:

Rutina.

Petorka za budućnost Madar-Glas-Trifa-Smajli-Koprivica odigrala sjajno za seriju 22-2.

Ostali smo usamljeni :sad: na vrhu.

Ukupno 103 godine. :heart:


Osim Zagorca koji slobodno moze na kraj klupe da podigne pehar na kraju, to mi je isto ok opcija.

 

Utakmica za nezaborav jer bi bilo lose da je kod nas u timu zaborave i okrenu se narednom protivniku. Posto je ovo ilustracija nasih slabih tacaka. 

Link to comment
7 minutes ago, pacey defender said:

Osim Zagorca koji slobodno moze na kraj klupe da podigne pehar na kraju, to mi je isto ok opcija.

Mislis da bi mogao to da uradi kako treba?

  • Haha 1
Link to comment

Ladno glas pokazao večeras da ima najbolji osećaj za asistenciju u kkp. To mi je naj utisak. Pantera nema u napadu, svi kukaju, a niko da primeti koliko nam fali u odbrani. Lidej izgledao umorno. Balša najbrže napreduje od sve te dece tamo. 

Link to comment

Željko predložio, Skupština prihvatila: Mijailović i u narednih pet godina na čelu Partizana

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/zeljko-predlozio-skupstina-prihvatila-mijailovic-i-u-narednih-pet-godina-na-celu-partizana/407140

 

Ostoja još pet godina na čelu

 

Cilj EL, hala, pojačanja kad odaberu Žaljko i Savić

 

Cilj je i da se izborimo za ravnopravnost prilikom gostovanja na jutarnjim programima i da širimo svoje ideje nekontrolisano. Kaže da su shvatili da su ujutru ljudi bunovni i možeš da pričaš šta hoćeš bez nekih burnih reakcija, ali im se posle usadi to u podsvest što su čuli i tako dobiješ armiju vernih zombija. Tražimo pojačanje na mestu redovnog gosta jutarnjeg programa, ali jebeno je, mora da bude težak smrad, a takvi su uglavnom već zauzeti. Lakše ćemo naći centra i pleja, kaže.

 

Link to comment

ma kakvo jurenje kakve motke. modus operandi je dobro poznat. kad krenu ozbiljne naznake nevolja u raju i počne da se primiče kraj, tad kreće i veslanje na suprotnu stranu. u trenutku pada dosta će ih već preveslati gde treba. ko je pametan taj počne da vesla na vreme i kad dođe do sranja već je u mirnim vodama. jedino ako Ostoja nije od likova koji bi išli u bunker sa Firerom, onda će da izgine. ne deluje mi da je toliko lud ili glup 

Edited by Ted
Link to comment

pa, nije stvar kako ce ostoja licno da prodje. slazem se deluje kao da je dovoljno razuman i solventan da se na vreme prestroji. samo sto ne daje on svoje pare za partizan nego drzavne. snacice se on za sebe, ali nova vlast ce imati nova lica za sport pre kojic ce da krade, pere pare i uveseljava narod raznim zeljkovima. letece i on i terzic, a covic mi deluje da ce da ode nevezano za to, a ako ne ode, bice malo veca borba da ga isutiraju. situaciju u fkp vec ne pratim. 

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

pa, nije stvar kako ce ostoja licno da prodje. slazem se deluje kao da je dovoljno razuman i solventan da se na vreme prestroji. samo sto ne daje on svoje pare za partizan nego drzavne. snacice se on za sebe, ali nova vlast ce imati nova lica za sport pre kojic ce da krade, pere pare i uveseljava narod raznim zeljkovima. letece i on i terzic, a covic mi deluje da ce da ode nevezano za to, a ako ne ode, bice malo veca borba da ga isutiraju. situaciju u fkp vec ne pratim. 

 

šta ja znam, košarka baš i nije sport u kome se vrte neke goleme pare. mislim, vrte se pare ali koje uglavnom potiču iz nekih drugih izvora, bilo zato što je klub neka vrsta sekcije fudbalskog, bilo zato što je vezan za neku korporaciju. sa te strane grabež je mnogo veća sa fudbalske klubove i pozicije tamo. 

 

tako da nije baš nužno da će Ostoja da leti. kao što je nužno da će da polete svi iz fudbalskih klubova.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...