Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Inače neki retos sa SK je danas u vijestima ovu utakmicu najavio kao lakši posao za Partizan jer dolazi jedna od 3 najgore ekipe u takmičenju. Tačno vas je izbaksuzirao za sve pare 

Link to comment

Ovo je ono kad na poluvremenu nisi na +15 jer si tri minuta pred kraj prvog pomislio da je gotovo. Zaista sam očekivao da ove stvari nećemo gledati u ovoj fazi sezone.

  • +1 1
Link to comment

Au koja drama jebote. Dangubic resio od svih. Bili smo generalno grozni, osim one sekvence gde su madar, glas i trifa plodili. 

 

Samo da nije neka teza povreda Glasa, mnogo mi se svidja lil, hladan ko spricer, ne jebe zivu silu. 

  • +1 1
Link to comment

Kakav finis, sta je ovo. Nisam video kad se povredio Glas, nadam se da nece dugo pauzirati.

 

Trifa se samoubio, posle i tako kljakav i previjen pokazao vise energije no Rade. Crni Rade :( 

Link to comment

Pet minuta zadnjih niko da skupi muda da šutne. Aleksa krene na ulaz sam, prođe i vrati loptu pred polaganje...

 

Zek je realno pola pobede doneo igrom i onom ukradenom na kraju.

Link to comment

Lokomotiva je izgubila tako da smo se osamili na celu tabele.  Kod njih igramo sledecu i to je prilika da se dodatno odlepimo. Iskreno ocekivao sam bolju odbranu veceras. Kanter se covek zajebavao

Link to comment

Kakvo mučenje u Areni večeras, bukvalno da zaboravimo ovu utakmicu što pre. Publika mrtva većim delom, Danguba od tragičara do heroja. Nadam se da je Glas okej, bio je odličan iako se ispromašivao za tri poena.

 

Link to comment
6 minutes ago, *edited by mod said:

Pet minuta zadnjih niko da skupi muda da šutne. Aleksa krene na ulaz sam, prođe i vrati loptu pred polaganje...

 

Zek je realno pola pobede doneo igrom i onom ukradenom na kraju.

 

Je l se jos nekom ucinilo da je ledej tu presao preko pola? Kod te kradje?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...