Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

6 hours ago, Ted said:

 

šta ja znam. od ovih igrača koje imamo jedino Miletić statira u kukuruzu, obično ne igra ili igra minut. tu može da se ubaci još jedan igrač u rotaciju a Miletić verovatno na neku pozajmicu. sve ostale igrače Željko koristi. rešenje je ovo što je Željko i rekao, da svi daju doprinos. Kuruc još nije počeo da igra ozbiljno, već drugi put je povređen, nije u ritmu a važan je igrač. to može da bude veće pojačanje od bilo koga naknadno dovedenog.

 

što se tiče Zagorca neću. osim da mi zaista nije jasno zašto je u rotaciji, zašto igra više od Miletića i zašto je kapiten. verovatno ima neki razlog koji ja ne mogu da dokučim.

 

po meni, idealno bi bilo da se Miletić i Zagorac zamene novim igračima. ako imamo para za tako nešto. 

 

 

Zar nije smenjen s mesta kapitena, a postavljen Dangubić?

Link to comment
11 hours ago, Ted said:

 

Slažem se, ništa nije crno, poraza će biti još. I oscilacija. Logika nalaže da će ih biti manje kako sezona odmiče, ekipa se uigrava, mlađi stiču iskustvo i napreduju. Što opet ne znači da ćemo u martu i aprilu igrati kao GS ili Sansi. 

 

Dal će biti ili neće doselekcije ne znam, al očigledno je da se sa time ne žuri. Ili trenutno nema opcija koje su dostupne a za koje struka procenjuje da bi bile pogodak. Ovaj Jogi, ako je bio dostupan Cedeviti bio je dostupan i nama, mogu da zaključim da to nije igrač kakvog traže. Sigurno da Željko i Savić imaju drugačiju percepciju od nas navijača. Uvek valja podsetiti da je Željko rekao da je cilj njegovog dolaska i celog projekta da se "Partizan vrati tamo gde pripada", misleći pri tome na EL. NIje rekao da je cilj da se Partizan tamo vrati maja/juna 2022. godine. Što ne znači da to ne može da se dogodi, ali znači da to nije ultimativni cilj i da ovo nije sezona biti ili ne biti. Za razliku od fudbala gde plasman u LŠ znači i veliku lovu, ovde toga nema. To apsurdno takmičenje ne donosi finansijski benefit, pa da možeš da kažeš da smo se dohvatitli zelene grane kada tamo stignemo. Što znači da ovde pitanje finansija nije u tako tesnoj vezi sa plasmanom, kao u fudbalu. Što znači da nema potrebe za žurbom, ako onaj ko je zadužen za finansije može da obezbedi lovu za višegodišnji projekat. Ova Cedevita, što nas je unesrećila večeras, je upravo dokaz da ništa specijalno nećeš napraviti nakrcavanjem iskusnih Amera i njihovim mahnitim otpuštanjem i dovođenjem u toku sezone. Nit su išta napravili do sada, niti će ove sezone ili sledeće. Neugodan protivnik koji može da te nagazi, ali suštinski klub koji ne postiže nikakav uspeh niti bilo šta osvaja.

 

Što se Kuruca tiče mislim da priča o privikavanju ne pije vodu i da nije to u pitanju. Šta ima da se privikaka na Studentski centar, Cedevitu, Slask i Hamburg neko ko je igrao u NBA protiv najjačih mogućih igrača i protivnika. On jednostavno nije uhvatio kontinuitet. Imao je kovid, pa bio odsutan zbog nekih ličnih problema, pa je sad povređen. Da on veže desetak tekmi u kontinuitetu i osetiće se koliko znači i šta može. Do sad smo samo videli neke nagoveštaje.

 

Mi Zvezdu trenutno ne možemo da dohvatimo i to je jasno. Oni imaju iskusniji tim, pravljen za EL i konkurentan u tom takmičenju. Plus što ove sezone imaju i ozbiljnog trenera. Koliko možemo da im naštetimo ove sezone zavisi od mnogo faktora, ali prevashodno od nas, od toga koliko možemo da se utegnemo i dignemo formu/smanjimo oscilacije. Dovođenje jednog igrača neće u tom smislu mnogo da promeni, jer mi ne možemo da dovedemo takvog pojedinca koji bi individulanim kvalitetom okrenuo to preko noći na našu stranu. Jedino što možemo to je da porastemo u toj meri da možemo da uzvratimo udarac ili da zadamo onaj pobednički. 

 

 

 

 

 

 

 

Mozda je problem u slabom izboru potencijlanih pojacanja  a mozda doselekcije nema zato sto nije skinut Bat. Ne znam koliko cesto azuriraju sajt, ali nasa zabrana iz oktobra i dalje stoji tamo. I na kraju mozda vise nema love za nesto sto valja, mozda smo sjebali sve brankove milione na trenutni roster.

 

Sto se tice EL i ove sezone ne slazem se da nije cilj. Da nije cilj da je napadnemo odmah ne bi se dovodili Ledej i Panter igraci koji bi mogli da igraju u svakom evroligaskom timu. 

 

Link to comment
11 hours ago, Milošica said:

To je bilo samo na onom jednom meču, veliki mačevaoče.

 

WTF

 

Prvi put čujem da se neko smenjuje s mesta kapitena za jedan meč.

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

WTF

 

Prvi put čujem da se neko smenjuje s mesta kapitena za jedan meč.

 

+ suprotno je Zakonu o radu, član 188.

 

"Poslodavac ne može da otkaže ugovor o radu, niti na drugi način da stavi u nepovoljan položaj zaposlenog zbog njegovog statusa ili aktivnosti u svojstvu predstavnika zaposlenih, članstva u sindikatu ili učešća u sindikalnim aktivnostima.

Teret dokazivanja da otkaz ugovora o radu ili stavljanje u nepovoljan položaj zaposlenog nije posledica statusa ili aktivnosti iz stava 1. ovog člana je na poslodavcu."

 

 

Edited by Ted
Link to comment

@Milošica

očekuješ u smislu:

 

-nadam se, onako bez razloga, čisto navijački

-nadam se treba nam ko leba i nema šanse da ne dovedemo a nećemo valjda dovoditi u aprilu

-imam pouzdanu informaciju

-učestvujem u transferu i dobar sam ___________ (upisati iznos) evra, bićete srećni kao kučići a ja odo da pazarim stan u Beogradu na vodi i neki Jeep, pa vas posle vodim u kafanu 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...