Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

53 minutes ago, lord_s said:

Voleo bih cuti sta bi DV rekao na odbranu koju igramo ove sezone :D

 

Igrali smo prilicno dobru odbranu do poslednje dve utakmice.

 

Veceras neka bezglava agresivnost na tom delu terena. Presing, agresivno branjen pik, pritisak na loptu na 12 metara od kosa. Ovi su to rutinski resavali i dolazili do prelakih suteva.

Link to comment

vidi se i koliko Panter znači za našu igru.....pa i kada ima loše procente

 

loš dan......poraz.....u principu ništa strašno. jedino me nervira što je baš protiv Cedevite 

Link to comment
4 minutes ago, BWA said:

Bolje od njih nego od Budućnosti s aspekta zatvaranje krugova i prednosti domaćeg terena.

 

nisam na to mislio......nego lično mi ide na kurac taj klub i te njihove partije protiv nas......i voleo bih da ih pobedimo sa 35 razlike

 

a danas su bili bolji od nas u 3. i 4. i pobeda im je čista ko sunce. zaslužili su je

 

šta misliti o klubu koji izgubi od Zadra kući, onda posle tri dana umalo da dobije Virtus, pa posle tri dana pobedni Partizan u gostima. pre toga pobeđuje po Španiji, a po regionu puca gde stigne, osim naravno od Partizana. ne bi me čudilo da sad izgube od nekog Studentskog centra sa 25 razlike. tamo žive i rade neki ludaci  

 

 

  • Haha 2
Link to comment

Ja sam sasvim miran jer sam siguran da Željko neće dozvoliti da u odlučujuće duele ove sezone uđemo sa tolikim hendikepom na poziciji 1 u odnosu na konkurenciju. Meni je nekako najrealnije ono što se nagađalo još ima mjesec dana, da se Mur zamjeni za autentičnog pleja. 

Link to comment
6 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Za ovu odbranu veceras samo bi rekao "trening sutra u 6"..

Malo preteruješ, ne trenira ni onaj PAO a ni onaj Fener.

Edited by Milošica
Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Koprivica povredio skočni zglob. Uh, samo nam je to trebalo ...

 

Videlo sa na tajmautima da se setka levo desno, ne bi trebalo da je nesto ozbiljnije..

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...