Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Uzivao sam gledajuci poslednju cetvrtinu, svi su sjajni, svaka cast, cak i dangubic za koga sam rekao ranije da je ko trinaesto prase, igra decko muski i ne bih se bunio da stvarno postane kapiten. Mislim jeate ovo druga liga, ali opet sam srecan kad ovako odigramo, partizanski. Bravo svi! 

  • +1 1
Link to comment

Kretnje u napadu i protok lopte mnogo bolji nego ranije. Odnos 22as i 3 izg je san snova. Kada smo pojacali u odbrani u 2. poluvremenu, nije bilo sanse da izgubimo. I to sve bez nekog dobrog suta za 3..

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, MocaVukotic said:

Uzivao sam gledajuci poslednju cetvrtinu, svi su sjajni, svaka cast, cak i dangubic za koga sam rekao ranije da je ko trinaesto prase, igra decko muski i ne bih se bunio da stvarno postane kapiten. Mislim jeate ovo druga liga, ali opet sam srecan kad ovako odigramo, partizanski. Bravo svi! 

Nije to druga liga. Metropolitan je obrisao patos sa oba francuska evroligaša. Obe ekipe koje su bili prošle godine finalisti eurokupa su sada u sredini evrolige.

Nije ovo fudbal.

Te kretenske licence su uništile pravu draž evropske klupske košarke.

Edited by BlackGeorge
  • +1 8
Link to comment

Očekujem da će za godinu-dve Smajli i Madar trpati na svakoj utakmici po 30+ poena, Balša i Trifa po 20+.

Au, kako će to izgledati... strašno.

Opasne prospekte imamo.

  • Haha 1
Link to comment

Ozbiljnu utakmicu smo odigrali sinoc.
Najvise raduje taj asst/to ratio i pametnije i strpljivije trazenje pravih resenja u napadu. Zagor kriminalan, da pitamo Miska sta kosta da ga vodi koliko vec na zimskoj pauzi

Link to comment
8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jel se sećate poslednje utakmice sa cedevitom u areni

:sad:

 

Januar 2020, Jaramaz za pobedu u poslednjoj sekundi

 

Bio pa se secam

  • +1 1
Link to comment

oooo, da. kako da ne. ne mora da se ponavlja večeras takav završetak

 

oni protiv nas mora da ubace bar 20 trojki i da odigraju odlično. bez obzira da li su pre toga pogubili sve živo. što, u principu, jesu. još su doveli sad i ovog nekog Jogi letača, koji izgleda da je odličan

 

ja sam lepo savetovao tom Tadeskom da ne baca pare u bunar nego da uloži tamo gde ima smisla. u Partizan. neće da čuje, na mejlove ne odgovara. ko ga jebe. nek propadne

 

 

 

Edited by Ted
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

oooo, da. kako da ne. ne mora da se ponavlja večeras takav završetak

 

oni protiv nas mora da ubace bar 20 trojki i da odigraju odlično. bez obzira da li su pre toga pogubili sve živo. što, u principu, jesu. još su doveli sad i ovog nekog Jogi letača, koji izgleda da je odličan

 

ja sam lepo savetovao tom Tadeskom da ne baca pare u bunar nego da uloži tamo gde ima smisla. u Partizan. neće da čuje, na mejlove ne odgovara. ko ga jebe. nek propadne

 

 

 

 

To što Tedeski ulaže nije ni petina potreba koje ima ovakav™ kkp tako da vam ne bi mnogo pomogao.

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...