Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Stvar je u tome što je do bilo kakvog preusmeravanja, planiranja budžeta, bla bla... moglo da dođe tek nakon što je Željko odlučio da se vrati, a ne pre toga.

  • +1 1
Link to comment

Zato sto da je Zelimir u januaru rekao da hoce u Real, vrlo je upitno da li bi oni produzavali Lasoa. Covek ima 5 final4 ucesca u 5 godina, ne racunajuci prethodnu otakzanu sezonu, nijedan drugi aktivni trener nema takav niz, ukljucujuci tu i Ted Lasoatm.

Link to comment

Ali nije rekao i sada ne može u Real, može u Partizan ako hoće ili u NBA ili da čeka. 

 

4 minutes ago, garmonbozia said:

@Heaviside Problem je što se ovo predstavlja kao da je primarno Vučićeva odluka, a ne Željkova. 

 

Pa nisu slali avion Vlade Srbije po njega.

Odluka je obostrana, kao i kod svakog stupanaja u novi radni odnos. Ko je bio inicijator svarno ne znam, ono što smo mogli da pročitamo je da Partizan otišao kod Željka, a ne obrnuto. 

Link to comment

Naravno da bi produzili Lasa. Kako je radio i sta je postigao sa tim klubom moze da proveri ko nije pratio, a stari je obicaj da se raspravlja iz dupeta na temu trenera. 

Link to comment

Da je Željko dao neku intenciju da hoće recimo da ide u CSKA Itudis bi sad tražio posao.

 

Klubovi menjaju trenere, oni ne ostanu večno zakovani u stolici dok tamo ne umru, čak i vrhunski treneri sa gomilom trofeja, možete da proverite ako niste pratili. 

Edited by theanswer
Link to comment
30 minutes ago, Heaviside said:

Ali nije rekao i sada ne može u Real, može u Partizan ako hoće ili u NBA ili da čeka. 

 

Sada da, moze jos da ceka, rekoh to i ranije, nijedan trener na svetu ne moze da se probudi jedno jutro i da mu se cefne "e ocu danas u Barselonu". To je proces koji traje mesecima, mozda i pola godine, treba da se poklope neke kockice. 

Link to comment

 

9 minutes ago, theanswer said:

Klubovi menjaju trenere, oni ne ostanu večno zakovani u stolici dok tamo ne umru, čak i vrhunski treneri sa gomilom trofeja, možete da proverite ako niste pratili. 

no shit, klubovi menjaju trenere. znaci, sutra da dodje greg popovic i kaze "e, ja bih sad da treniram golden state", ovi ce da se zahvale keru na saradnji, ipak je ovaj velicina jbg.

Link to comment
8 minutes ago, Papovac said:

Cekaj, ovde se raspravlja da li bi zeljko mogao da nadje sljaku u top 4 kluba u evropi?

 

Ne, bio je pokušaj da se iskomunicira da Željko nije toliko iznad svih da može da pokaže prstom na jedan od top 4 kluba (tvoj broj) i da će ovi zbog toga instant ili eventualno na kraju sezone da oteraju svoje dugogodišnje trenere, ali evo zvanično odustajem od tog pokušaja. 

 

U principu mi je simpatičan kult ličnosti koji gajite prema legendama KKP, ali ume i da iritira jer u tom stanju uma nema mesta za racionalno razmišljanje. 

 

Elem, Obradović je ovog leta mogao da uzme bilo koji klub u Evropi, samo da je "dao neku intenciju" ali on je nije dao (intenciju) jer mnogo voli Partizan.

Edited by Heaviside
Link to comment

Uživanje je čitati ovo, ako ništa samo zbog toga je vredelo što se vratio :D

 

Što bi rekao jedan -

Željko Obradović je najbolji u Evropi u svom poslu, ima privilegiju da može birati gde će raditi. I izabrao je da radi tamo gde mu je najlepše.

 

Kada bi svi mogli da radimo ono što volimo i gde nam je najlepše...

 

 

 

 

  • Hvala 2
Link to comment

Sada mi je jasno i ono da dolazak Obradovića nije primarno Vučićeva odluka (nisu slali vladin avion po njega!) nego Obradovićeva. Otežava vam idealizovanje idola svaka naznaka da stvari nisu tekle tako što je Obradović prvo odbio sve ponude od Lejkersa do CSKA, okrenuo nekoliko prijatelja kluba kojima je otpevao Hanku preko telefona i tako ih ubedio da grunu svoje poštenim privatnim biznisom zarađene milione za njegovu platu i pojačanja uz uveravanje da će on da sredi da ih Vučić ne dira, zatim seo u auto, banuo u predsedništvo i crven kao paprika se najebao keve vučiću koji se živ usrao i sada od straha od Robije ne sme ništa poštenim privatnicima koji vole Partuzan.

Link to comment

Naravno da je potpisao za partizan zbog ljubavi prema klubu, zasto bi inace i potpisao? Ali moze to da se zakljuci i bez preseravanja da moze da pucne prstima i uzme bilo ciji posao u evroligi. 

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

 

no shit, klubovi menjaju trenere. znaci, sutra da dodje greg popovic i kaze "e, ja bih sad da treniram golden state", ovi ce da se zahvale keru na saradnji, ipak je ovaj velicina jbg.

 

Mislim da može da bude trener u 90% Evroligaša da to ozbiljno želi ko što bi i Popovića uzelo u momentu 90% nba klubova. Onih 10% ne bi mogao da trenira jer ga ne žele nego što već imaju nekoga za dugoročno kao Barsa što ima Šarasa. 

 

U svakom slučaju ne vidim da su trenerske klupe tako stabilne kao što predstavljaš nigde, ni ovde ni u NBA. 

 

Možemo i konkretno da pričamo, rekao sam za Itudisa, možemo i o Lasu. Njemu je isticao ugovor, sezona je takva kakva jeste za Real, stvarno misliš da bi bilo skroz neočekivano da je recimo pre koji mesec mogao biti postignut dogovor da Obradović recimo uzme Real a da Laso preuzme Španiju posle OI? To je toliko nemoguće da možeš da napišeš NARAVNO da bi zadržali Lasa. 

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...