Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

8 minutes ago, pacey defender said:

Kurir X kaže da mu je SPasojević pre 20 godina rekao ko je ubica, znači treća ruka. Plus obojica navodnih ubica su mrtvi. Seems legit.

 

Upravo to, idealno za klikbejt jer niko od pomenutih više nije živ, tj malo ko je uopšte i živ iz cele te ekipe

Link to comment

Svakako uverljivija prica nego da je bilo neko zelenasenje i sta ti ja znam... za mladog uspesnog sportistu pred kojim su ogromni ugovori, to jednostavno ne pije vodu.

Link to comment

Nesto mi neverovatno da to do sada ne bi pomenuli svedoci saradnici, bagzi i vuk, koji su bili veoma bliski sa spasojevicem. Nego se eto sad ovaj lik Bojan T,  setio posle 20 godina da je siptar to nekad rekao. Inace taj Mirko Besevic je bio ozbiljan ludak

  • +1 1
Link to comment

Balsa dva pika brani visoko, short roll i cap dve otvorene trojke iz kornera. Treci pik brani u dropu, Cummings kaznjava trojkom.

 

Odlicno otvaranje mimo toga. Aleksa vec upisao redovnu kradju u zadnjem polju za dva laka poena. Ovo je cudo koliko dobru odbranu igra.

 

Tu je i legendica Steve Ho You Fat.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
8 minutes ago, J.R. Cash said:

Balsa dva pika brani visoko, short roll i cap dve otvorene trojke iz kornera. Treci pik brani u dropu, Cummings kaznjava trojkom.

 

Odlicno otvaranje mimo toga. Aleksa vec upisao redovnu kradju u zadnjem polju za dva laka poena. Ovo je cudo koliko dobru odbranu igra.

 

Tu je i legendica Steve Ho You Fat.

Odlicno otvaranje, posle toga standardni raspad. U napadu panter sam igra

Link to comment
14 minutes ago, garmonbozia said:

Večeras smo posebno katastrofalni u skoku. 

 

Nista u odbrani ne funkcionise, al najvise iritira skok i jedno tri skakanja na fintu suta na trojci. Ne igrate protiv brace Curry, nego protiv Ho You Fata.

 

13 minutes ago, Lord Stef said:

Cekaj bre koliko godina ima taj lik? Ja pamtim da je neko kacio njegov dres pre bar 10 godina

 

Preko 30 sigurno.

 

Ne vredi, spoljni igraci nam lagano padaju 1 na 1. Najlosije defanzivno poluvreme sezone. Sreca ziva sto igramo mozda najbolje ofanzivno pa smo jos u utakmici.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...