Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, chandra said:

 

Ma klasicni sns jedac govana. Jeste, predsednik drzave i vlasnik budzeta i premijer i ministar za sport. Sta koji kurac ima da prica sa psihom o sezoni?

 

Jedino pozitivno (napisao sam "pozitivno", ali tu ni navodnici ne pomazu) kod limara je sto deluje kao da je u sns-u iz cisto biznis motiva. Uopste mi nije nemoguce da ga zamislim da koliko sutra krene da se tali s nekom drugom vlascu.

 

naravno da je tamo iz biznis motiva. kao što je pre sns-a verovatno bio u nekom dss-u, ds-u itd. iz istog motiva. i naravno de neće imati nikakav problem da promeni sutra stranku

 

cena tog članstva i položaja očigledno jeste da se izgovaraju i ovakve besmislice

 

pa jebeni sns ima više članova nego što je svojevremeno imao savez komunista srbija. nadrealno 

 

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Ted said:

 

naravno da je tamo iz biznis motiva. kao što je pre sns-a verovatno bio u nekom dss-u, ds-u itd. iz istog motiva.

 

 

ahaha, nego sta nego je bio. od 2000 do 2016 kod velje, u gradskom vecu u cacku. inace, lik je 79-to godiste?! da bih mu 50 minimum, bas je propo za svoje godine.

Link to comment
1 minute ago, chandra said:

 

ahaha, nego sta nego je bio. od 2000 do 2016 kod velje, u gradskom vecu u cacku. inace, lik je 79-to godiste?! da bih mu 50 minimum, bas je propo za svoje godine.

Čovek radi, a ne piše po forumima.

  • Wub 1
  • Haha 5
Link to comment
5 minutes ago, chandra said:

 

ahaha, nego sta nego je bio. od 2000 do 2016 kod velje, u gradskom vecu u cacku. inace, lik je 79-to godiste?! da bih mu 50 minimum, bas je propo za svoje godine.

 

pa to. sutra će bez problema da bude kod Vuka Jeremića ili Đilasa, ako to bude nužno. mada, koliko mi je poznato i jedan i drugi su Zvezdaši pa možda odluči da prevesla kod nekog "našeg".

 

recimo kod Dačića, koji će svakako biti deo vlasti, jer drugačije nije zamislivo :D

  • +1 2
Link to comment

kakvi kadrovi obitavaju po sns, mi još možemo smatrati da smo dobro prošli u izvlačenju

 

u odnosu na većinu naprednih javnih delatnika Ostoja deluje bilo kao kao akademik, bila kao moralna gromada  

  • +1 1
Link to comment
On 28.11.2021. at 14:30, Ted said:

pa to je klasična naprednjačka mantra, a čovek je član sekte. Vučić je predsednik države, a samim tim i svih građana, a samim tim i svih klubova. simple as that.

 

pored toga što ovo nema veze sa životom i objektivno jeste teška umobolija, ne bih ja tu imao neke dalje primedbe. u okolnostima u kojim je data, izjava je razumljiva. kod mene čak i ne izaziva bes, više sažaljenje

 

Ne znam sto zabijate glavu u pjesak. Isto ovo sto je afirmativno rekao Ostoja za kk je danas profesor Vuletic rekao za fk, naravno iz ugla opozicije. I onda cete se sa Vuleticem sloziti, a sa Ostojom necete...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...