Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Ja nikada nisam krio da sam deo SNS, a drugi su ćutali. Imam fantastican odnos s predsednikom države, a kada bi 30% partizanovaca podržavalo kao on sve bi bilo dosta bolje. Tu je sve jednostavno, naši navijači bi zeleli da bude drugačije, da smo mi sve sami uradili, ali ko god kaže da nema pomoc drzave to nije istina.

 

Kada dođemo u situaciju da naši navijači vređaju nekog, a ja treba da razgovaram o sezoni sa nekim koga je vređan. Vučić je predsednik svih građana, a samim tim i svih klubova. On se izdiže iznad svih i to sto je navijač Zvezde ne pokazuje kada priča sa nama, nemamo taj problem".

 

Ostoja :smiley_hail:

 

 

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

pa to je klasična naprednjačka mantra, a čovek je član sekte. Vučić je predsednik države, a samim tim i svih građana, a samim tim i svih klubova. simple as that.

 

pored toga što ovo nema veze sa životom i objektivno jeste teška umobolija, ne bih ja tu imao neke dalje primedbe. u okolnostima u kojim je data, izjava je razumljiva. kod mene čak i ne izaziva bes, više sažaljenje

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, Ted said:

pa to je klasična naprednjačka mantra, a čovek je član sekte. Vučić je predsednik države, a samim tim i svih građana, a samim tim i svih klubova. simple as that.

 

pored toga što ovo nema veze sa životom i objektivno jeste teška umobolija, ne bih ja tu imao neke dalje primedbe. u okolnostima u kojim je data, izjava je razumljiva. kod mene čak i ne izaziva bes, više sažaljenje

 

Ma klasicni sns jedac govana. Jeste, predsednik drzave i vlasnik budzeta i premijer i ministar za sport. Sta koji kurac ima da prica sa psihom o sezoni?

 

Jedino pozitivno (napisao sam "pozitivno", ali tu ni navodnici ne pomazu) kod limara je sto deluje kao da je u sns-u iz cisto biznis motiva. Uopste mi nije nemoguce da ga zamislim da koliko sutra krene da se tali s nekom drugom vlascu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...