Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Najdraži šamar kamermanu - Aleksandar Gilić
Finale kupa, matine, u jeku bombardovanja i pobeda nad FMP-om. Posle šamara ostatak meča praćen samo osnovnom kamerom, u znak solidarnosti kolega zbog incidenta nezgrapnog Gilića.

Link to comment

ja se ovoga ne sećam. iz kog razloga bi igrač šamarao kamermana?

 

doduše, iz kog razloga bi neko vređao ljude koji se bave stonim tenisom......događaj iz 2007. godine

 

Quote

Shimpr je (opet) kažnjen zabranom pisanja, u roku od 3 dana, jer se nametnuo učestalom patkometrijom, fixiranjem i vređanjem navijača drugih klubova, kao i zbog homofobije i vređanja ljudi koji se bave stonim tenisom.

 

@shimpr :ziga::ziga::ziga:

  • Haha 7
Link to comment
29 minutes ago, shimpr said:

 

Najnedrazi sport s reketom - stoni tenis

 

Nizak sam i svaki put kad sam isao na stoni tenis zezali su me da sam krenuo na odbojku

:ziga:

Link to comment
6 hours ago, Ted said:

ja se ovoga ne sećam. iz kog razloga bi igrač šamarao kamermana?

 

 

 

@shimpr

Igrač verovatno nema potrebu, ali Gilić je to uradio 😄 na poluvremenu dok su ulazili u tunel kamerman je dobacio nešto, ovaj mu zalepio "vaspitnu." U to vreme je bila popularna "kamera iz ruke" a i prenos se radio u dnevnom terminu (svetlost u Pioniru je bila nenormalna) odigrano u podne, zbog bombardovanja - između dve sirene... 

 

Najdraže zagrevanje pre tekme - Mića Berić

  • Hvala 1
Link to comment

Dali smo 6 reprezentativaca za Srbiju, Madar igra za Izrael, Kuruc za Letoniji, Glas za Sloveniju, Mur za Albaniju. Ima jos nekog na treningu osim Pantera i Ledeja. Ovako nas ni sudije u finalu 2014 nisu desetkovale

  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, goofs said:

Ako fali ljudi za trening, ja sam slobodan sutra, mogu i prekosutra, ali ne mogu u nedelju, imam vec nesto dogovoreno.

Zar i ti nisi angažovan u reprezentaciji?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...