Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, copkillah said:

Dobro je da se još u medije nije probilo to kako je Željko iznabadao Karičića posle Huventuda, zbog flomastera

 

I još ga je tukao po telu umesto po glavi, da se ne vide modrice, proverena priča

Imam informaciju da ga nisu tukli, nego da su mu upravo flomasterom nacrtali masnice po telu. To je vece ponizenje, nego da su ga stvarno tukli

  • Haha 3
Link to comment

Pa miki panter je ufatio zoca za bulju, nemoj se zajebavamo, mnogo čudne stvari se dešavaju. Gledaj Twitter video ponovo. Posle je zoc muno Aleksu, gistro sredio trojku. Čekam izjave iz železnika o homoseksualnoj prostituciji za stipendije

  • Haha 1
Link to comment

au bre, pa mi do 4. decembra nemamo tekmu. a taman sam se navikao da gledam i uplatio onaj eonsport onlline da mogu da pratim i EK bez cimanja i onih linkova gde stalno iskaču neka dupeta i sise i neke dronfulje me pitaju da li sam za akciju. jesam za akciju, da mi se sklonite odmah i vi i vaša dupeta i sise i da mogu da gledam Partizan

 

jebaše nam kevu sa ovim prozorom, jebale ih kvalifikacije 

  • Haha 1
Link to comment

da, vidim da se po raznim portalima provlači to za oproštaj sa Trifom, ali to su sve nepouzdani izvori. tu je objavljeno da će umesto Trife da stigne neko drugi i da postoji dogovor sa nekim centrom iz NBA da potpiše za nas kad/ako tamo dobije nogu. ne sećam se ko je u pitanju, neko čudno prezime, valjda igra u SA 

Link to comment

Možda Trifa završi u Laktašima a ovaj momak kod nas

 

meni je žao što je Ivanović završio kod komšija, nekako sam se nadao da će kod nas, a neki Podgoričani me ubeđivali da je dečko naš 100%. mislim, da je grobar, ne da je potpisao za nas 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...