Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

slicno  je to govno kao covic samo sad mu odgovara da glumi lika " eto kad imamo sa kim". nijanse su u pitanju.

jedan od milovih najblizih saradnika. ober lopov.

nista on ne smiruje. bio sam na toj utakmici kad je sve bilo namesteno na linc zvezdasa. dujanu su bacali svinjske bubrege i to navijaci koji su pod direktnom " komandom" tog bokana ( isti ovi sto su napali novog direktora rtcg jer nije dovoljno " patriota").

nekad se lizao sa tim istim covicem.

jedino mi je bitno da nije bilo ruznih skandiranja od strane partizanovih navijaca a da li ce nas pohvaliti neki olos kao bokan me bas i ne zanima.

 

  • +1 5
Link to comment

ne znam ništa o Bokanu, verujem da nije cveće

 

ono što je izvesno jeste da je tekma bila korektna, igrači su se ponašali normalno, suđenje je bilo dobro, atmosfera je bila sportska. to je nešto što vredi istaći, pošto se radi o dva tima koja pucaju na najviši plasman

 

bojim se da ovako nešto nećemo u skorije vreme gledati u večitim derbijima. velika mržnja postoji i ona se produbljuje umesto da se smiruje. to je zato što je nametnuta priča o borbi na život i smrt, a previše je fanatika i radikala sa obe strane. koji, ne da nemaju smetnju da prisustvuju tekmama, nego se to smatra prednošću domaćeg terena

 

da je ABA profesionalna liga i da ima stroga pravila koja se poštuju, ja sam u tome pričao i ranije, moralo se odlučiti da se večiti derbi i susreti Budućnosti i Zvezde igraju bez publike. cele jedne sezone. eventualno deca do 14 godina. zbog svega što se dešavalo i dešava se u kontinuitetu. publiku pustiti sledeće sezone. ako ne bude promene odmah isključiti publiku i za tu sezonu. ili za dve naredne. i tako dok se jednoga dana ne odigra utakmica u normalnoj atmosferi. pa ako treba 20 godina, 20 godina neka bude 

 

 

 

 

Edited by Ted
  • +1 4
Link to comment

pa korektni su oni dok ne dodjes u podgoricki golubarnik. tamo vec cetvrt veka nema nikakve korektnosti ni u naznakama, ne znam sta ima da se osvrce na ovakve izjave, kao da ne znamo sta je kk buducnost. osim sto je suptilno suknuo covicu, pa je to valjda ok. 

  • +1 2
Link to comment

Vidjecemo već na proljeće kako će nas Podgoricani ugostiti.

Ne mogu reći da sam prethodnih sezona bio zadovoljan gostoljubivoscu dolje.

 

Ali na stranu to.

U PG je najveći problem suđenje.

 

Link to comment

ajd se ne lažemo, to je power play lokalnih/regionalnih moćnika/siledžija. internacionalni, sa jakom aromom nacionalnog na nivou Čović-Bokan i nacionalni na nivou Čović-bilo ko iz Partizana

 

sad je ovde pitanje da li liga treba da bude takva da služi kao instument u toj borbi. ili liga može da bude takva da zaštiti igru, igrače, trenere i onaj najveći deo navijača koji bi naprosto da gledaju dobru košarku i navijaju za svoj klub. znači imaš situaciju u kojoj dominira nešto što ne odgovara ogromnoj većini učesnika u tim događima, a pogoduje malom broju učesnika 

 

 

 

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

istraživački novinar Dragan J. Vučićević nesumljivo radi na ovom slučaju. vođen, kao i uvek, porivom da utvrdi istinu i pravom javnosti na objektivno informisanje 

 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

istraživački novinar Dragan J. Vučićević nesumljivo radi na ovom slučaju. vođen, kao i uvek, porivom da utvrdi istinu i pravom javnosti na objektivno informisanje 

 

Ne treba potcijeniti ni novinara Danasa.

On trenutno vodi u toj disciplini kad je u pitanju KKP.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...