Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Saopštenje KK Budućnost

 

Quote
U ime KK Budućnost Voli ovim putem zahvaljujem na korektnom domaćinskom prijemu prilikom gostujuće utakmice sa KK Partizan NIS. 
 
Hvala predsjedniku kluba Ostoji Mijailoviću na toplom dočeku naše delegacije i srdačnom gostoprimstvu. 
Upućujem riječi  zahvanosti treneru Željku Obradoviću na korektnim, prijateljskim izjavama uoči utakmice. Lijepim riječima je doprinio da se smire tenzije između navijača i da susret dva velika kluba protekne u sjajnoj, prijateljskoj atmosferi. 
 
Hvala našim prijateljima i sportskim rivalima, upravi, igračima i navijačima, sa željom da i dalje zajednički, na najljepši način promovišemo pravi domaćinski prijem i zdrav takmičarski duh, uz međusobno poštovanje i uvažavanje protivnika na terenu. 
Prijateljski odnos Partizana je primjer pravog sportskog duha, primjer funkcionisanja u regionalnoj košarci u maniru koji njeguje i naš klub. Sinoćnji susret Partizan NIS-a i Budućnost Volija je prava poruka za ABA ligu i treba da predstavlja reper medjusobnog odnosa klubova i navijača u susret i tokom utakmice. 
Pored toga, to je i jasna poruka našim navijačima da prilikom sledećeg susreta u Podgorici, na najljepši način Partizanu uzvratimo gostoprimstvo. 
 
Čestitamo Partizanu na zasluženoj pobjedi i odličnoj organizaciji utakmice, upućujemo čestitke i za korektno suđenje. 
Unaprijed se radujemo prilici za revanš. Igramo značajnu ulogu u ABA ligi i Evrokupu i pred nama su nove prilike za pobjede, novi izazovi koji nas motivišu da budemo sve snažniji i bolji. 
Borba se nastavlja! Idemo dalje! 

 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

jebem li ga, nije li taj Voli svojevremeno bio sponzor Zvezde. izvinjavam se unapred ako sam nešto pobrkao. 

Ne, sponzor su im bili Srbi sa Kosova

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
10 minutes ago, Ted said:

jebem li ga, nije li taj Voli svojevremeno bio sponzor Zvezde. izvinjavam se unapred ako sam nešto pobrkao. 

Videćeš kad bude prohibicija za koju godinu. Postaćeš milioner.

 

Mada verovatno već imaš dosta para, tako mi deluješ.

 

Auh, promaših temu i post. Baš u duhu rasprave sa ABA teme.

Edited by Milošica
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Videćeš kad bude prohibicija za koju godinu. Postaćeš milioner.

 

Mada verovatno već imaš dosta para, tako mi deluješ.

 

ne, ne, ne.....nemam para, bedan sam ko crkveni miš ;)

 

Link to comment

Vidim evo ne valja ni kad se završi sportski, daju komplimenti, čestita…

Kakva upala mozga, što je ovo…

Sreća pa se ne primam na rukovaoce napuvanih mjehura ni u kojem vidu.
Navijači su zaista pleme…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

druze, znamo ko je bokan, nisi morao da svracas zbog njega da bi ga reklamirao ovde, bavimo se njime godinama.

moze i covic nekome nesto sportski da cestita, to ne bi znacilo da je u pitanju covek lepih manira i pravi sportista, evo da povucem tu paralelu da bih bio korektan.

Edited by Nikodije
Link to comment
26 minutes ago, milfisland said:

Sreća pa se ne primam na rukovaoce napuvanih mjehura ni u kojem vidu.
Navijači su zaista pleme…


 

Mjehur je kod Teda, eno sve je dogovoreno na temi o aba ligi. Mozda preterujem, ali mozda bi i Bokanu trebalo napraviti jedan mural

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

druze, znamo ko je bokan, nisi morao da svracas zbog njega da bi ga reklamirao ovde, bavimo se njime godinama.

moze i covic nekome nesto sportski da cestita, to ne bi znacilo da je u pitanju covek lepih manira i pravi sportista, evo da povucem tu paralelu da bih bio korektan.

 

Nije Bokanu bila namera da sportski čestita već da šukne mafijaškoj pudlici. Mada, ruku na srce, kada su bila sranja između ta dva kluba, ako dobro pamtim, Bokan je taj koji je probao da spusti loptu. Eto, makar se po tome razlikuju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...