Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

sledeća je Igokea u gostima i Metro92 u gostima.......to su valjda oni Francuzi što su nas prošle godine dva puta pocepali, ono kad je Sašo bacao tablu i psovao

 

naravno, pre toga je pauza za ove besmislene kvalifikacije.......od kojih samo očekujem da nam se ne povredi ni jedan igrač, a petorica ili šestorica su pozvani

  

Edited by Ted
Link to comment

ovi su igrali bez rida, osovina kod njih je rid- kobs. 

da je igrao rid ne bi se setali po njihovom reketu.

igrao im je barovic koji je prespor i obicno ne ulazi mnogo u igru. 

probijemo njihove male i njima se raspadne odbrana. sa rifom je to drugacije.

panter je klasicni siledzija bez dobrih odluka. jednom prilikom je probio svog igraca i umesto da sutne sa 5-6 metara sto mu je maltene zicer on vraca, mislim avramovicu koji je na 3 i naravno promasuje.

drugom prilikom je udvojen, imamo samog igraca na 3 i on ima mogucnost da doda, umesto toga on sutira sa 8 metara preko ruke. taj sut bi tesko uzeo i original durant.

glas je bio odlican. drzao nas je u igri neko vreme.

odbranbena klinika je bila ona zvezdina pre neki dan.

unistili su nas odbranom. ugasili su nam napad i lagano dobili.

 

 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, bradilko said:

ovi su igrali bez rida, osovina kod njih je rid- kobs. 

da je igrao rid ne bi se setali po njihovom reketu.

igrao im je barovic koji je prespor i obicno ne ulazi mnogo u igru. 

probijemo njihove male i njima se raspadne odbrana. sa rifom je to drugacije.

panter je klasicni siledzija bez dobrih odluka. jednom prilikom je probio svog igraca i umesto da sutne sa 5-6 metara sto mu je maltene zicer on vraca, mislim avramovicu koji je na 3 i naravno promasuje.

drugom prilikom je udvojen, imamo samog igraca na 3 i on ima mogucnost da doda, umesto toga on sutira sa 8 metara preko ruke. taj sut bi tesko uzeo i original durant.

glas je bio odlican. drzao nas je u igri neko vreme.

odbranbena klinika je bila ona zvezdina pre neki dan.

unistili su nas odbranom. ugasili su nam napad i lagano dobili.

 

 

Bravo za post.

U vezi boldovanog - Smailagić je od svojih 20 poena čak 16 dao iz reketa. Avramović od svojih 17 dao 10 iz obojenog dela pod košem.

Link to comment
7 hours ago, bradilko said:

panter je klasicni siledzija bez dobrih odluka. jednom prilikom je probio svog igraca i umesto da sutne sa 5-6 metara sto mu je maltene zicer on vraca, mislim avramovicu koji je na 3 i naravno promasuje.

drugom prilikom je udvojen, imamo samog igraca na 3 i on ima mogucnost da doda, umesto toga on sutira sa 8 metara preko ruke. taj sut bi tesko uzeo i original durant.

 

 

Panter donosi mnogo bolje odluke nego iz perioda u kom je igrao u Zvezdi. Tad je izgledao kao klasičan divljak. U međuvremenu je igrao u klubu sa gomilom kvalitetnih igrača, gdje nije bio prvo riješenje u napadu i protivničke odbrane nisu bile fokusirane na njega. Bilo je očekivano da će mu trebati vremena da se navikne na drugačiju ulogu. Trenutno on ne može da ubode ništa, to će se svakako promjeniti.

I njemu bi, kao i ostalima, najviše značilo da ima kvalitetnog pleja koji može konstantno da pravi višak. Kobs je sinoć bio loš, ali to je bukvalno taj profil igrača.

Link to comment

Razlika izmedju Puntera i Ledaya je sto je ovaj drugi koristan i kad mu ne ide sut kao juce, pa je opet imao skoro najbolji index u ekipi. Punter mora da pronadje nacin da bude koristan za ekipu i kada ne moze nista da pogodi spolja. Nije on Paige za koga cela ekipa treba da radi (a po navijacima mi osim u Trinkijevom periodu nismo imali akciju za njega, a on je uvek imao dobre procente za 3). On je u stanju da iskreira i za sebe, ali i za druge, samo mora bolje da prepoznaje situacije na terenu, da vise koristi prodor...

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 2
Link to comment

A u međuvremenu, Nurkić u fazonu samo 1 klub, samo 1 grad, uz prigodno gašenje mafijaške pudlice :smiley_hail:

 

 

Quote

 

U jednoj od prethodnih epizoda gost je bio predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović, koji je jasno stavio do znanja da Jusuf Nurkić, zbog „neprimerenih“ izjava koje je davao ranije, ne bi mogao da igra u Crvenoj zvezdi, ma koliko bio potreban igrač na toj poziciji.

Centar Portlanda je imao priliku da odgovori.

Kada vas kriminalci prozivaju, onda znate da radite nešto dobro, je l’ tako? Za dotičnog nemam baš puno reči. Za mene postoji samo jedan klub u Beogradu, a to je Partizan, tako da svakako ja ne bih mogao da igram za Zvezdu, hteo on to ili ne“, rekao je Nurkić u razgovoru za Sport klub.

 

  • +1 4
  • Wub 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...