Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 minutes ago, napadaj said:


 

 


Ne hvala, to je vaš službeni list.

 

Pa pitao si za info. Ako je sponzor ove vase feste pomeniti gospodin, a bice da jeste, onda tamo mozes dobiti precizne informacije.

 

Samo moras da se odlucis - oces da se gadis samo glasila (doduse tu je gadjenje prirodna stvar) il ce da ti bude gadna cela prica s obzirom ko je za nju zasluzan. 

 

Ja ne mislim da to treba da bude bitno, al posto potencirate kontra pricu godinama, eto, zanima me. 

 

A ako verujes da zeljkov povratak nema veze sa pomenutim, ne bih te dalje uznemiravao. Ko sto rekoh, svako veruje u sta zeli... 

Link to comment

Mislim da je poenta cele priče da je adašević hteo da se pohvali da letuje u Grčkoj, pa je krenuo malo izokola

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Očigledno da je kinta uletela, u ovoj zemlji to ne može bez odobrenja odozgo. Ovog puta dobro je da nismo komercijalno platili nekog novog Trinkijerija nego svog i najvećeg koji, koliko god da je dobio, nije dobio koliko bi mogao da dobije drugde.

 

Ko želi da lovi navijače Partizana u nekonzistentnosti, pre toga bi mogao da premota film i sagleda sopstvene stavove tokom padova i uspona svog kluba. Pa ako prođe test konzistentnosti, možemo dalje da razgovaramo.

Edited by pacey defender
Link to comment
2 minutes ago, Banjo said:

Nije imao Zeljko bolju finansijsku ponudu od ove Partizanove.. Pitanje dal je imao bilo kakvu ponudu, posle godunu dana pauze. El klubovi se nisu otimali za njim, to je cinjenica.

 

 

Iz ugla Partizana, ta lova koju su mu dali ima optavdanje jer je vec krenulo lozenje.. bice rekordan broj sezonskih karata.. Arena ce biti mala, tako da ce se ta lova izvaditi.

Bano druze, zeljko je najbolji trener el ikada, realno. Covek je zastitno lice iste. Jeste se namestilo da su sada svi popunjeni al to se u danasnjem sportu brzo promeni. Mogao je on da saceka malo i da ode gde hoce... 

 

Ponuda koju je dobio je ocito dobra i na terenu i van terena, a ljubav prema klubu je tu spustila kriterijume svakako. Koliko,  pokazace vreme... 

Link to comment
Očigledno da je kinta uletela, u ovoj zemlji to ne može bez odobrenja odozgo. Ovog puta dobro je da nismo komercijalno platili nekog novog Trinkijerija nego svog i najvećeg koji, koliko god da je dobio, nije dobio koliko bi mogao da dobije drugde.
 
Ko želi da lovi navijače Partizana u nekonzistentnosti, pre toga bi mogao da premota film i sagleda sopstvene stavove tokom padova i uspona svog kluba. Pa ako prođe test konzistentnosti, možemo dalje da razgovaramo.

Zelimo da vas lovimo jer od kada ste izgubili prvu titulu jedete govna kako hoce da vas ugase. Nijedan poraz niste podneli kao ljudi i sad kad vam ti koji zele da vas ugase trpaju lovu bagerima najjace da necemo da pricamo o tome.
  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, samo_opusteno said:


Dobro, ali ako ga Branko Lazic spreci u tome hoces li i dalje biti picka koja kuka na Vucica?

 

Easy now tough guy. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, adasevic said:

Bano druze, zeljko je najbolji trener el ikada, realno. Covek je zastitno lice iste. Jeste se namestilo da su sada svi popunjeni al to se u danasnjem sportu brzo promeni. Mogao je on da saceka malo i da ode gde hoce... 

 

Ponuda koju je dobio je ocito dobra i na terenu i van terena, a ljubav prema klubu je tu spustila kriterijume svakako. Koliko,  pokazace vreme... 

 

 

Pa ja o tome i pricam.. Ponudu jeste prihvatio uz spustene kriterijuma jer druge ponude nije ni bilo.

 

 

A sad moze da prodaje javnosti onu pesmu Hanke Paldrum kuju svi Grobari pevuse ovih dana :)

Edited by Banjo
Link to comment
25 minutes ago, ZokiAsov said:

Sto se tice para mogu da kazem iz prve ruke. Sedeo sam juce u greju na kopaoniku, pio dupli vinjak i gledao svoja posla. Posle mozda pola sata usli su vucic, sinisa i zvonko. Seli su za sto pored i jasno sam cuo predsednika kako prica o zeljku. Rekao je da je strasno ljut na cokija da mu je bukvalno dao 70 miliona evra za sve ovo vreme a da je najvise sto je on uradio bio plasman u top 9.

Od sad ce kaze sve davati partizanu bukvalno sve pare. Da ne pominjem da je rekao da je sledeci koga ce nam dovesti onaj bradati valjevac iz italije. Ovima iz zeleznika necu dati ni za vodu. Eto to je rekao... 

Opet si sedeo u salati? 

Link to comment

Poslednji put molim da se diskusija upristoji. Ako nema o čemu da se priča, ako će sve biti patkometrijska rekla-kazala, onda bolje da sačekamo nešto konkretno.

Link to comment
27 minutes ago, Banjo said:

Ponudu jeste prihvatio uz spustene kriterijuma jer druge ponude nije ni bilo.

 

Sigurno je bilo i drugih ponuda, neki Uniks, Pao, Asvel moze uvek da zabode, ali to evidentno i nije neki izazov. A ova mantra kako moze da bira klub je smesna u ovoj fazi njegove karijere. Eno sve se polomise top evroligasi da ga dovedu.

 

Verovatno ce uskoro pasti i prvi potpisi, pa ce se moci naslutiti koliki budzet mu je obezbedjen. Jasno, ne dolazi da se kocka sa svojim ugledom i trenira Dangubica, Perkinsa i Zagorca, dobio je garancije da ce biti vrlo konkurentan. A zna se od koga se takve garancije jedino i mogu dobiti u ovom blatu. Pa Alektm je bukvalno neki dan sam sebi narucio pitanje o Zeljku, najavio dolazak, pozeleo srecu i sve po redu.

Edited by FPLS
  • -1 1
Link to comment

ova priča o želimiru željku kao past treneru je presmešna i samo govori o nepoznavanju sporta(ili nešto drugo) o onome ko je izrekao

 

manite se pisanija 

  • +1 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...