Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

odlična tekma, odlična atmosfera u hali......sve suprotno od onog smaranja sa Litvancima

 

i jako važna pobeda, protiv najzajebanijeg protivnika u ligi, pored komšija

 

puno dobrih stvari je danas imalo da se vidi kod nas, bilo je i onog lošeg, nažalost, ali ne u tolikoj meri

 

Aleksaaaaaa je jebao kevu danas sa ovom odbranom, fantazija. i mnogo je simpatičan sa ovim pozivanjem publike i ložanom, baš je gotivan lik. napraviće od njega Željko bombonu.

 

Smajlagić kao da igra 10 sezonu u regionu, nekako je delovalo da rutinski ubacuje 20 komada. materijal za kapitena budućeg.

 

i moj heroj definitivno, jebač keve, Glas. znači lik posle promašenog obruča uzima trojku preko ruke i pogađa. i to kad se rezultat lomi, u derbiju kola. ledena faca, šta god da se dešava on isto izgleda i ne remeti ga ni najmanje ono što ne uradio ili nije pre 20 sekundi. obožavam ove underdog, Roki Balboa igrače, iznikao od nigde i probija se samo tako, ne jebe živu silu. definitivno moj favorit i omiljeni igrač.

 

za Pantera ne brinem, samo je pitanje trenutka kad će da proradi 

 

  • +1 4
Link to comment

Defanzivna klinika.

Puno trčanja i kontri koje su mogle biti i bolje realizovane, ali ok i to ce doći na svoje.

 

Smajli se sprdao večeras. Nekad imam utisak da u 2 koraka pređe pola terena i onda zakuca.

Energetski smo odlično izgledali, ali još uvijek imamo dosta praznog hoda usljed čega brzo gubimo prednost.

 

Važna pobjeda.

  • +1 1
Link to comment

ponovila se priča sa Litvancima......odvojimo se, oni se približe, odvojimo se još više, oni se opet približe i tako do kraja. mada mislim da smo celu tekmu bili u prednosti

 

defanzivno smo odigrali gotovo savršeno, problemi su u napadu. dosta praznog hoda, ishitrenih rešenja i promašenih otvorenih šuteva. previše praznih  minuta u napadu, kada prospemo sve ono što smo napravili defanzivom. nedostaje doprinos Pantera i Kuruca u napadu. defanzivno su obojica odlični, Kuruc pogotovo. kod Pantera mi se sviđa to što nije sebičan. malo je ispao iz ritma, drugačije igraju protivnici na njemu sada, trebaće malo vremena da se tu napravi prostor i za njega i da uđe u neku seriju

Link to comment

Lepo je bilo. Smajli, Aleksaaa i Glas pocijepali u oba smera, Kurucs pokidao u odbrani.

Podgoričanima za pobedu u ovom kolu neka se pobrine Estudijantes.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...