Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

5 hours ago, Ros said:

kuruc i madar na jednoj strani.

to je poprilicno jebena stvar :D

 

Kuruc: - madarfakar

Madar: - pushikuruc

onda Rade počeo da se smeje i ispalo sranje, tako je bilo

 

 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Mark Rothko said:

Voditeljka je sve vreme insistirala na doprinosu predsednika pa je Želimir u jednom momentu pohvalio predsednika Danilovića.

al se zato selektor nije libio da ponovi 6 puta kako se u srbiji bolje živi, i da on to vidi

 

Link to comment
4 hours ago, BWA said:

Samo da ne objavi fotografije mučenja Kuruca.

Rade ga je baš ono....ne znam...nadam se da neće...

 

Da, jebote, ako ima sve prste na rukama dobro je prosao. Setiti se samo kako se njegov sunarodnik Bertans proveo kad se zamerio tadasnjem kapitenu Lucicu!

  • +1 1
Link to comment

Sinocna emisija na prvoj je po dosadnosti u rangu sa onom kad su pre nekih 13, 14 godina kod beckovicke gostovali nebojsa glogovac, filip filipovic, djokovic i cini mi se srdjan karanovic. Djokovic je svaki odgovor pocinjao sa znate kako...filipovic je isto nesto pricao, a ova dvojica nista. Cini mi se da je Glogovac u jednom momentu zadremao. Toliko je sve to bilo dosadno i neprijatno. A juce zeljko i piksi su probali malo da razmrdaju emisiju, ali voditeljka nije dala. Koja su ono pitanja. Koji vam je najdrazi uspeh, zbog cega ste se vratili u srbiju, kako se pripremate za utakmicu, gde ste se upoznali. Meni da su dali da vodim sigurno bi bilo zabavnije. Zeljku bih celivao ruku, a piksija bih pitao da li mu je zao sto nije igrao u Partizanu

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...