Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

10 minutes ago, shimpr said:

Izgleda da su se Zagorac i Kuruc zakacili na treningu. Zna li neko nesto vise o tome?

 

ne zna se nista, samo maderaške spekulacije, mada neki kazu da su jutros videli kuruca na ortopediji na koju je doveden sa maksilofacijalne hirurgije, ali nije to taj kurucs.

Edited by Nikodije
Link to comment
29 minutes ago, Nikodije said:

 

ne zna se nista, samo maderaške spekulacije, mada neki kazu da su jutros videli kuruca na ortopediji na koju je doveden sa maksilofacijalne hirurgije, ali nije to taj kurucs.

Naravno da nije.

Originalni je u cevapima.

  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, chandra said:

 

 

 

Moj post, upravo suprotno, govori o tome ko u svojim redovima ima vece govno i priznaje da je u zestokoj konkurenciji ljudskog sljama koji je upravljao ovim klubovima, Zvezda ipak odnela pobedu. Ako bi se pravile stafete 3x3, Dacic-Dodik-Radojica protiv Vesic-Zezelj-Covic bilo bi gusto (ali za to vec imamo topic dole na PZD).

 

 

Ali ti je polaziste pogresno. Covic nije pominjao Kuruca i Zagorca, nije ni gostovao na jutarnjem... :fantom:

Link to comment

Ma nasalio sam se na trac koji sam cuo, posolio ga sa Cokijem i jutarnjim i odje 10 strana napisali. Izvinjavam se komsijama na bucki... :fantom:

Edited by MiddleClass
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

Rade bi polupao dzaju, andjusa i cokija u paketu. Bez da se iscima mnogo

 

Rade vise nije kapiten i odlazi iz Partizana. Zamenice Chucka Norrisa koji odlazi u zasluzenu penziju.

Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

Ma nasalio sam se na trac koji sam cuo, posolio ga sa Cokijem i jutarnjim i odje 10 strana napisali. Izvinjavam se komsijama na bucki... :fantom:

Nije tu raspravu inicirao tvoj post, nebitan si lik, razumi.

  • +1 2
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
26 minutes ago, MiddleClass said:

Ma nasalio sam se na trac koji sam cuo, posolio ga sa Cokijem i jutarnjim i odje 10 strana napisali. Izvinjavam se komsijama na bucki... :fantom:

Šta se izvinjavaš, dao si dobru patku novinarima :D Niko pre tvog posta nije to objavio u medijima

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...