Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

5 hours ago, shimpr said:

Mozda ne bi bilo lose i ovde da se zabrane komentari o covicu, ipak je tema Partizan. Do pre dve nedelje smo izazivali Janisa, Durenta, Karija, a posle samo dva poraza opet pominjemo covica. Nazalost, u poslednje vreme sam okruzen uglavnom ljudima iz neprijsteljskog tabora i cele nedelje sam satran od zajebavanja. I svi oni kazu da su mitrovic, dobric i holins katastrofa, a u nedelju su izgledali kao pomenuti Janis, Durent i Stef Kari. Nije nam covic kriv zbog toga. Zagorac je u kurcu, on za kapitena nije, ali nije ni Dangubic. Danga je neki osmi ili deveti igrac po bitnosti. Bio je takav i Pera Bozic, ali Pera je Pera, a Danga je Danga. Dao bih traku Smajliju

 

Pa može da se zabrani, ali šta da radimo kada nakaza pušta u javnost priču da su se Zagorac i Kurucs potukli na treningu?

Link to comment

Јебем га, ако су се стварно потукли, то донекле објашњава њихов изостанак. 

Трифуновићев не, мада вероватно он не игра јер не доприноси ничим, нити делује да се труди да то исправи (што је још горе). 

Link to comment

Ako je i bilo tuče, to je normalna stvar na treninzima, praviti od toga neki skandal je totalna glupost.

Zato je trener tu da svojim autoritetom ispegla sukob.

Ko se ikad bavio sportom zna o čemu pišem.

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, levi said:

znači nisu se potukli, Željku se javilo da treba da promeni kapitena, onako

Mozda jesu, mozda nisu, samo treba uzeti u obzir da je izvor Danas

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, shimpr said:

Imam informaciju da scenarista serije Squid game dolazi u Srbiju da poseti trening Kk Partizan kako bi dobio inspiraciju za drugi serijal

Ovo naše je više Game of Thrones.

 

Rašon Tomas da je ostao, bio bi Deneris.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...