Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Što bi ga opteretilo. Luka Mitrović je dobio traku sa 20 godina i jedino što ga je opteretilo je količina trofeja koju je morao da podigne kao kapiten. Nije loše nekad mladom igraču dati traku a meni Smajli deluje kao karakteran momak to može da podnese.

Link to comment

На страну што је капитенска трака у кошарци формалност, мени лично смета што је лик који је док је још и личио на кошаркаша одабрао да оде код Човића и није верујем ни помишљао на у том моменту распаднути Партизан ал кад је и сам дошао до распaднутости у играчком смислу и није имао где, покуњио се и закуцао и на наша врата да нам мало изједа џигерицу својим виртуозним бравурама.

 

Мислим и без свега тога сметало би ми да лик који је играо за Звезду буде капитен Партизана. Исто се односи и на фудбал и једног голмана (који је за разлику од овог пропишао крв да дође до траке па је можда и заслужио).

 

Загорац какав год да је не може у исту реченицу са овим горе.

  • +1 3
  • -1 3
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

Što bi ga opteretilo. Luka Mitrović je dobio traku sa 20 godina i jedino što ga je opteretilo je količina trofeja koju je morao da podigne kao kapiten. Nije loše nekad mladom igraču dati traku a meni Smajli deluje kao karakteran momak to može da podnese.

 

Ma svejedno. Traka je iskoriscena kao sredstvo da se Zagorac motivise, sad da se spusti na zemlju, u sustini nebitno pitanje. Tesko da bi bilo kod od igraca iz prosle sezone bio tu da se Zoc pitao.

Link to comment
2 minutes ago, chandra said:

 

Ma svejedno. Traka je iskoriscena kao sredstvo da se Zagorac motivise, sad da se spusti na zemlju, u sustini nebitno pitanje. Tesko da bi bilo kod od igraca iz prosle sezone bio tu da se Zoc pitao.

 

A ko se pita? Kao što je oterao Pejdža i Mozlija tako je mogao i ostale koji mu se ne sviđaju. Ok, tu je problem "domaće baze" koji kkp ima, ali nakon tri očajne godine u kojima se raspadao bilo je malo verovatno da Zagorac može da napravi neki preokret. No dobro, sad će da ga otkači, svejedno.

Link to comment
17 minutes ago, Joe D said:

u kom smislu?

U smislu nije hteo u Partizan kad smo se raspadali, pa su grobari butthurt. 

Edited by garmonbozia
Link to comment
5 hours ago, chandra said:

 

Ma svejedno. Traka je iskoriscena kao sredstvo da se Zagorac motivise, sad da se spusti na zemlju, u sustini nebitno pitanje. Tesko da bi bilo kod od igraca iz prosle sezone bio tu da se Zoc pitao.

 

Za prvi dio se slažem. Oko ovog drugog, većina tih igrača je bila kod Trinkijerija kad smo igrali košarku na evroligaškom nivou.

S tim u vezi, ja bih stvarno napravio razliku jer vidim da se uglavnom svi leftoveri iz prošle godine trpaju u isti koš. Zagorcu je ovo četvrta sezona u Partizanu, doveden je kao lider ekipe u slab tim, na momente bi bljesnuo ali nije uradio ono što se tražilo. Posle nije doprinosio ni kao role player, iskreno, veoma sam se iznenadio da ga je Željko zadržao.

Trifunović je došao kao redžekt iz Mege, kod Trinkijerija je igrao bukvalno iznad svih očekivanja. Vremenom se sveo na ulogu lika koji kampuje u ćošku tako da ne znam šta da mislim, rekao bih da ima talenta za više pogotovo kad vidim da nama Avramović carini loptu po 25 minuta. U svakom slučaju ako nema loptu u rukama treba da ide negdje, ne vidim da sadašnja uloga koristi ni njemu ni Partizanu.

Dangubić je čak i u prošloj jadnoj sezoni igrao upravo ono što se od njega i očekivalo. Ako posle godinu dana od dolaska i dalje pominjemo njegovu ružnu prošlost kao glavni argument za nešto, onda daj da batalimo ovu priču sve zajedno.

Link to comment

Nemam nikakav problem sa Dangubićem i trakom. Deluje mi kao pošten i normalan dečko koji daje maksimum onoga što može.

 

Pozitivno sinoć Koprivica i Glas. Naročito ovaj drugi. Lik ima pogled i stav nemilosrdnog plaćenog ubice, samopouzdanje, odličnu praćku. Nekako mi je postao najgotivniji lik iz ove ekipe, za sada.

 

A Željko će očigledno imati podjednako težak posao da ekipu digne a navijače spusti na neki realan nivo. Iskreno, broj ljudi koji imaju patološku želju da uspeh dođe sad ili nikad je mnogo veći nego što sam mislio. 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, keitel said:

Za prvi dio se slažem. Oko ovog drugog, većina tih igrača je bila kod Trinkijerija kad smo igrali košarku na evroligaškom nivou.

 

Da, s tim da je ta sezona ipak vise izuzetak nego pravilo, a i nisam bas ubedjen da je nivo bio evroligaski. Osim eventualno u poredjenju s onim sto smo igrali pre Trinkjerija.

 

Zagorac je nepouzdan igrac i mislim da se tu zavrsava prica o njegovim limitima i potencijalima. A kad mu ne ide, onda postaje destruktivan po ekipu i pravi serije glupih gresaka. Meni deluje da je kod njega da nepouzdanost posledica nedostatka mentalnog fokusa i fizicke snage. Za Dangubica se sasvim slazem. On bi, recimo, i kod Duleta bio koristan timski igrac. Znas sta moze, i to sto moze ce da uradi. Trifunovicu je postradao sut kad se nabildovao, a malo mu je i ego porastao u neskladu sa mogucnostima. Ako bih morao da biram izmedju igraca tipa Urosa i Glasa, uvek ovaj drugi.

 

13 minutes ago, MiddleClass said:

Rade juce izmlatio Kuruca na treningu, kaze Covic na jutarnjem, i zato ode traka. :fantom:

 

Eh, a bilo je dana kada se o Duletu pricalo kao o kanceru srpske kosarke, pa samo da on ode i odnosi medju klubovima ce biti sjajni. Kakvi to kompleksi rade kod njega, neverovatna spodoba.

Link to comment

Dangubic ce i kod nas biti jako koristan igrac kada se ostale stvari koje skripe u ekipi posloze. On treba da bude peta opcija u napadu, da ubaci poneki skok sut kad ostane sam i to je to, ostalo mu je da grebe i gine u odbrani i hvata skokove, sto vec radi sa manje ili vise uspeha.

 

Glede trake, nemam ni najmanji problem da on bude kapiten dokle god mu je pristup dobar i profesionalan. Mi nemamo drugih opcija, on ili Rade, ostali su ili stranci ili dodjosi ili klinci. 

Link to comment
23 minutes ago, MiddleClass said:

Rade juce izmlatio Kuruca na treningu, kaze Covic na jutarnjem, i zato ode traka. :fantom:

 

A Kuruc nije igrao jer je kažnjen zato što je dozvolio da ga premlati 1 kilavi Zagorac.

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment

Ja se stvarno divim Željku kako je i do sada imao živce oko Zagorca. Pa mu još i kapitensku traku dao. Mislim stvarno, dečko je već tu dosta godina a isporuka njegova na terenu je i više nego skromna. Mislim da je više bliži odlasku nego ostanku i da će mu možda meč protiv future biti labudova pesma. Na njemu je da dokaže da je lav i da izdominira :) Što se tiče Dange kao kapitena, ja to shvatam više kao privremeno rešenje dok ne postavi Smajlija ili Lideja za kapitena.

 

E da, bravo za Glasa, dečko je pokazao jednu pozitivnu sportsku drskost i jedno ogromno bravo za Koprivu koji baš napreduje jer SLUŠA I PRIMENJUJE BESPOGOVORNO sve što ga Željko savetuje. Na Koprivu i Smajlija bi trebalo i svi ostali igrači da se ugledaju (osim Lideja,Pantera, Mura naravno).

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...