Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

15 minutes ago, adasevic said:

A za koliko je dosao? Stipendije i slavu? To su informacije koje su dostupne na portalima i relaventnim izvotima koji uglavnom daju ovakve informacije. 

 

Mozes da ponudis neki precizniji podatak? 

 

besmileno je nagadjanje za koliko je dosao, u sustini je i nevazno. njegov dolazak svakako znaci da ce partizan imati ozbiljan budzet, ali nemoj da brines imace ga i drugi blizanac.

 

mi mozemo malo da zezamo komsije, jer su godinama kukali kako zvezda dominira jer je sns favorizuje. sada je jasno da to nije slucaj (jasno je jos od trinkija, ali nema veze), kao sto i ne treba da bude. 

 

poklopilo se da zoc nije mogao u el klub sa final4 ambicijama, i to je sreca za partizan, i generalno dobra stvar za svakog ko voli kosarku. jbt, imace ljudi priliku da svake nedelje uzivo gledaju najveceg evropskog trenera ikada.

Link to comment
2 minutes ago, napadaj said:

Dakle zvekneš neku glupost bez ikakvog osnova, a onda ljudi treba da dokazuju drugačije podatke?

Makes sense :fantom:

 

Zasto glupost? 900k za zeljka, 1,5m za ceo strucni stab. To je podatak koji moze da se nadje na internetu. Moze i ovaj filozofov u koji sam siguran da veruje :D

 

@dansver: sto ne bih citao i pisao na plazi i o partizanu? Tad imam vremena pa mogu. Evo zeljno iscekujem t oj post sa nekim preciznijim podatkom. Sta cu volim da pratim te ekonomske podatke u sportu... A vidis da moram da pocnem da vodim racuna i o pravopisu, bune se ovi tvoji aparhejdisti :)

Link to comment
2 minutes ago, nenad said:

 

besmileno je nagadjanje za koliko je dosao, u sustini je i nevazno. njegov dolazak svakako znaci da ce partizan imati ozbiljan budzet, ali nemoj da brines imace ga i drugi blizanac.

 

mi mozemo malo da zezamo komsije, jer su godinama kukali kako zvezda dominira jer je sns favorizuje. sada je jasno da to nije slucaj (jasno je jos od trinkija, ali nema veze), kao sto i ne treba da bude. 

 

poklopilo se da zoc nije mogao u el klub sa final4 ambicijama, i to je sreca za partizan, i generalno dobra stvar za svakog ko voli kosarku. jbt, imace ljudi priliku da svake nedelje uzivo gledaju najveceg evropskog trenera ikada.

Da, tako sam i ja cuo da ce da bude. Samo ne vidim da je besmisleno pricati o olatama kako igraca tako i trenera. To je u sustini i najveca mana nekih proslih vremena kada se igralo za sendvice i stipendiju za javnost a onda poiskakala dugovanja. 

 

Jasno je da ce ove godine biti dosta para spucano u oba kluba. Bice zanimljivo svakako... 

Link to comment
I ja isto kao adasevic mislim da je  Željko došao primarno zbog para, a sekundarno zbog toga što ga je Partizan napravio i što voli taj klub. 
 
Nije kao da je mogao da bira koji evroligaški klub će da vodi sa većim budžetom. 

Jedno ne isključuje drugo, covek je los gubitnik i ne bi dosao da mu nisu garantovali jak tim daleko preko realnih mogućnosti Partizana. Uz to sigurno je i on sam presisao Trinkijerija kao najplaceniji trener do sada u Aba.
Kurac bi dosao da kao Tomic mora da izbunari Fajea i Berona i da mu Junior bude plej.
Link to comment

Mislim da Adašević pojednostavljuje stvari.

Niti će Vučić dati, niti ova uprava to može da obezbedi. Oni pre dve nedelje nisu mogli ni Jaramaza da zadrže.

Ostaju dve mogućnosti: prva je da i nama neki Voli bez ijedne prodavnice u Srbiji postane sponzor, dakle klasično pranje para kroz aktuelnu frankističku diktaturu, i druga, da je ovo priprema terena za privatizaciju kluba.

Lično, verujem u drugu.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment



 
Zasto glupost? 900k za zeljka, 1,5m za ceo strucni stab. To je podatak koji moze da se nadje na internetu. Moze i ovaj filozofov u koji sam siguran da veruje [emoji3]
 




Na RSB ili na Tviteru, pitam se pitam?
Link to comment
8 minutes ago, adasevic said:

 

Zasto glupost? 900k za zeljka, 1,5m za ceo strucni stab. To je podatak koji moze da se nadje na internetu. Moze i ovaj filozofov u koji sam siguran da veruje :D

 

@dansver: sto ne bih citao i pisao na plazi i o partizanu? Tad imam vremena pa mogu. Evo zeljno iscekujem t oj post sa nekim preciznijim podatkom. Sta cu volim da pratim te ekonomske podatke u sportu... A vidis da moram da pocnem da vodim racuna i o pravopisu, bune se ovi tvoji aparhejdisti :)

 

Bolje ti ide kad ubedjuješ ljude da ne veruju svojim očima dal je penal za Zvezdu. Bukvalno.

 

Prži glavu, znam, ali tek će. 

Link to comment
 
Bolje ti ide kad ubedjuješ ljude da ne veruju svojim očima dal je penal za Zvezdu. Bukvalno.
 
Prži glavu, znam, ali tek će. 

Dobro, ali ako ga Branko Lazic spreci u tome hoces li i dalje biti picka koja kuka na Vucica?
Link to comment
8 minutes ago, adasevic said:

Da, tako sam i ja cuo da ce da bude. Samo ne vidim da je besmisleno pricati o olatama kako igraca tako i trenera. To je u sustini i najveca mana nekih proslih vremena kada se igralo za sendvice i stipendiju za javnost a onda poiskakala dugovanja. 

 

Jasno je da ce ove godine biti dosta para spucano u oba kluba. Bice zanimljivo svakako... 

 

besmisleno je nagadjati, i dalje ne razumem zasto to radis.

Link to comment
1 minute ago, napadaj said:


 

 

 


Na RSB ili na Tviteru, pitam se pitam?

 

 

Kad je vucic u pitanju, baci oogled na informer. To mu je glasilo ;)

 

@April ne mislim ni ja da ce da zavuce ruku u dzep i da da. Iskreno mislim da je neka kombinacija ove prve teze koju si naveo plus neka kombina za posao, ko sto verujem da je i dekija dovukao, ili sto je teo dobio da gradi na divcibarima...

 

Ne verujem u privatizaciju jer su se tu mnogi opeklo a ne donosi gotovonista. Naprotiv, smanjuje mogucnost kombinacija. Al realno bolje zvuci i ja bih se isto nadao toj varijanti... 

Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:

 

Bolje ti ide kad ubedjuješ ljude da ne veruju svojim očima dal je penal za Zvezdu. Bukvalno.

 

Prži glavu, znam, ali tek će. 

 

Jbg dansvere, posle toliko vremena dodjem ja kod tebe na topik, a citam tvoje epove na nekom zvezdinom, i ti umesto da ponudis kafu i ratluk i ne daj boze neku konkretnu informaciju, ti samo prazne price i uvrede na racun grckog sunca... Ccc... 

 

Nista vas flegma nije naucio. 

Link to comment

Nije imao Zeljko bolju finansijsku ponudu od ove Partizanove.. Pitanje dal je imao bilo kakvu ponudu, posle godunu dana pauze. El klubovi se nisu otimali za njim, to je cinjenica.

 

 

Iz ugla Partizana, ta lova koju su mu dali ima optavdanje jer je vec krenulo lozenje.. bice rekordan broj sezonskih karata.. Arena ce biti mala, tako da ce se ta lova izvaditi.

  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...