Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

"Dangubić je kapiten Partizana, nema tu ničeg posebnog to je moja odluka. Večeras sam koristio osam igrača koji su to zaslužili zalaganjem na treninzima", rekao je Obradović.



Ma tako je

Link to comment

pravo je zadovoljstvo slušati ga......priča otvoreno i realno o stvarima koje navijače interesuju

 

ovo sa promenom kapitena jeste krupna stvari i nije baš uobičajeno. rekao je da je Dangubić sad kapiten, za dalje ćemo da vidimo. odluka je samo njegova, u interesu tima, on je sa njima 24h i najbolje zna i jedini se pita oko toga

 

za centra reče da nema nikavog smisla da dovodi nekoga čisto da bi doveo i da Koprivica gubi minute. očigledno veruje u njega i ceni da može mnogo. ako sam dobro shvatio, rekao je da trenutno na tržištu nema dostupnih igrača koji bi mogli da nam znače. ako bude, dovešćemo ih, koja god pozicija da je u pitanju

 

 

Link to comment
1 hour ago, keitel said:

Glas je zaista bio dobar, ali nažalost nije profil kakav nam riješava problem. Avramović je sa povećanom ulogom u timu sve gori i gori.

 

Pa ne resava nam the problem, ali mali je vec sada odlican igrac za rotaciju i isporucuje ono sto se od njega ocekuje za razliku od nekih drugih.

 

Inace, najsrdacnije pozdravljam disciplinovanje igraca poput ovog - i Rade i Uros i Rodion su dobili dosta blanko kredite od pocetka sezone, a nit isporucuju, nit pokazuju neki napredak.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, BWA said:

I ja pozdravljam disciplinovanje dotičnih, pa i otpuštanje ako je to trenerova procjena.

Imenovanje Dangubica za kapitena je nešto što ne da ne pozdravljam, nego...

 

Kapiram da je trebalo da bude neki domaci igrac, a izbor se suzio na njega, Aleksu i Alena. Ja bih izabrao Alena, ali ovaj je opet klinjo i igra vec iznad ocekivanja, ne treba mu jos neka takva dodatna odgovornost. Izmedju Avramovica i Dangubica, mrtva trka. Dangubic je tu duze, pa mozda zato.

Link to comment

Ne davite, dobar je Dangubić. Pritom, za njegovu karijeru je 300 puta bolje bilo što je u onom momentu izabrao Zvezdu umesto Partizana. Pošteno odrađuje svoj posao za razliku od mrljokura, a Željko je dovoljno pametan da ne da traku nekom mladom igračku kao što je Smajli, da ga ne bi dodatno opteretio. 

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...