Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

54 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Meni je to skroz prihvatljiva varijanta :)

 

Dogovoreno, vama ABA nama EC, ruka ruci :D 

 

Jbm li ga, meni Kuruks deluje kao neko ko se najsporije od svih ukloplj... ukl... jos se nije uklopio, ali deluje da kad klikne moze rsum da napravi. 

Link to comment

Утисак је да је Жељко преценио тренутне капацитете Мадара и кошаркашку интелигенцију Алексеееее јер је доста чудно да се ослонио на њих двојицу као пар “јединица”.

Али како год нећемо доводити у питање његов избор, он ће на крају крајева бити и одговоран за резултате.

 

Ако дође центар (у шта сам почео благо да сумњам) то ће капирам бити неки Хајнсолики тип играча, два метра и федери у патикама. (Мада такви не расту на дрвету посебно у сред сезоне)

Link to comment

Био је врло захвалан на неком врхунцу код Тринкија, сад након тих здравствених проблема и рекао бих генералне запуштености није случајно што је завршио у Бару који се кида са Задром да избегну фењер.

Link to comment
11 hours ago, BlackGeorge said:

Ima na snimku, oko 3:30, ipak je loptom a ne papirima, medjutim nije ništa strašno.

 

 

Ima, to je više bacanje lopte ka igraču sa jačim intenzitetom ali je svakako neprimereno, Belošević je odmah upozorio (tu nastaje još jedan ALI) ali se ovaj majmun kao diže, psuje i seda. Trebao je Belošević odmah da isprazni taj red, tj da se utakmica ne nastavi dok se taj red ne udalj iz sale. Još jedan ALI, nije bio gađanja u glavu, sa leđa već u predeo u kome se kada krećeš na trennge sportova sa loptom uči da se lopta i upućuje u visini prsa. Takođe su morali da upute poslednje upozorenje za papire i da ako treba isprazni stranu (Ai B tribinu) ne samo zbog te utakmice nego i zbog budućih.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Lord Stef said:

 

Dogovoreno, vama ABA nama EC, ruka ruci :D 

 

Jbm li ga, meni Kuruks deluje kao neko ko se najsporije od svih ukloplj... ukl... jos se nije uklopio, ali deluje da kad klikne moze rsum da napravi. 

 

Imao je i covid nedavno, moguce da nije sasvim fit jos uvek? U svakom slucaju, neko koga vredi cekati.

 

9 hours ago, johan nagel said:

Али како год нећемо доводити у питање његов избор, он ће на крају крајева бити и одговоран за резултате.

 

Koliko god bilo neumesno, nema razloga da se ne pitamo nad izborima koje je napravio. Ali ono sto ja sigurno necu je da ga pozivam na odgovornost za rezultate. On je jedini covek na ovom svetu koji ima apsoltuno neogranicen kredit da se igra ekipom i da pritom oseca pritisak odgovornosti kao da igra playstation. Da je nasledio KKP koji je prethodnih deceniju igrao redovno F4 EL, pa da kazes da bi nesto mogao i da pokvari. Ovako, nek radi sta mu se svidja, meni je zadovoljstvo to da pratim. Idolopoklonstvo? Da, uvek! U ovom sadasnjem KKP, od svega sto ga cini KKP-om, od grba, cistacice, pib-a, titule iz Istanbula, igraca, uprave, pionira - Zeljko je vise KKP nego svi ostali zajedno. Da ne povlacimo razne paralele.

Edited by chandra
Link to comment

Можда сам се лоше изразио, више сам мислио на неку врсту одговорности према себи и ономе што представља, у смислу да је рођени победник што би се рекло и да није навикао да губи нити се због тога враћао овде.
Сама чињеница да се вратио у оваквом моменту је довољна да код навијача има максималан могући кредит како год се све ово заврши. Бар код мене има свакако.

Link to comment

Željko je svakako mogao sa budžetom kojim je raspolagao da na mjesta Madara i Kuruca dovede dva rutinera, odradi svoje, uzme neki trofej i ode kao što je došao. Izabrao je teži put, ali jedini koji klub može da vrati tamo gdje mu je mjesto.

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, Ivo Petović said:

 

Meni je to skroz prihvatljiva varijanta :)

Meni su obe varijante za sada, nerealne.

Više mi je realnija ova treća varijanta. :)

A onda je aba nebitna. :)

Link to comment

88 - 85. Šteta što nema na sk da se pogleda. Dobro je i da Lokosi nešto izgube. Mogli bi i protiv Andore i Huventuda u gostima takođe :D

 

Au, ovaj Motley Crue opet zakiva. Večeras 25 poena i 8 skokova. Našim centrima će biti potreban Dr.Feelgood posle meča sa njima. :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...