Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Dzaba se lozis moco, zeljko je dosao iz ljubavi, milion i po za njega i strucni stab su obezbedili prijatelji kluba, isto ce biti i za pojacanja. Ostoja mijailovic se ne racuna, a vucic nije uspeo da to urusi jer je u pitanju ljubav... 

 

Valjda matori ljudii moraju u nesto da veruju. Ovo im deluje bolje od deda mraza... 

  • Tužno 4
Link to comment

Molim da se manete preskakanja tarabe i započinjanja objašnjavanja koje prerasta u fajt i kiselog grožđa, šta će biti, biće, sad je sve ionako nagađanje.

  • +1 1
Link to comment

@James Marshall ok, sta cemo mi na njihovom topiku?

 

Dolazak zeljka je svakako delom inspirisan i njegovom emocijom vezanom za partizan. I tih milon i po za njega i njegov strucni stab je verovatno ispod cene. Samo cak i to je duplo vise od trinkija, a kad je strucni stab toliko placen, jasno je da ce biti i intresantnih pojacanja. 

 

Sve je to lepo i legitimno i drago mi je sto se komsije raduju. Ne vidim samo sto je problem napomenuti ko je sponzor te srece. Godinama se na nasoj temi lamentira o tome oa se niko ne vraca preko tarabe... 

 

Samo da dodam jos nesto - meni je drago sto ce posle dosta vremena opet biti pravog rivaliteta, jer je ovo sa bokanom nekako bez veze :)

Edited by adasevic
Link to comment

I ja isto kao adasevic mislim da je  Željko došao primarno zbog para, a sekundarno zbog toga što ga je Partizan napravio i što voli taj klub. 

 

Nije kao da je mogao da bira koji evroligaški klub će da vodi sa većim budžetom. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

A za koliko je dosao? Stipendije i slavu? To su informacije koje su dostupne na portalima i relaventnim izvotima koji uglavnom daju ovakve informacije. 

 

Mozes da ponudis neki precizniji podatak? 

Link to comment
Just now, adasevic said:

A za koliko je dosao? Stipendije i slavu? To su informacije koje su dostupne na portalima i relaventnim izvotima koji uglavnom daju ovakve informacije. 

 

Mozes da ponudis neki precizniji podatak? 

 

Ti si ponudio podatak, za svakog normalnog čoveka ti bi valjda trebalo i da ponudiš dokaz. 

 

 

Link to comment
1 minute ago, garmonbozia said:

RSB

:Jova:

 

 

Brao... Sad si pokazao da sam nepismen jer pisem sa telefona na plazi. Bas si pokazao. 

 

Jedino nigde da cujem od kojih ce to prijatelja da ima platu 100e mesecno... 

 

@dansver: ja sam ponudio informaciju koju sam procitao na internetu (tako sam i napisao), ti kao cuvar ove vatre mozes da me produhovis pa da mi das tacniji podatak ako ga imas? 

 

Link to comment

Ja sam pročitao na istom tom internetu daje došao džabe i da će svojim novcem finansirati dovođenje igrača.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:inn:

  • +1 1
Link to comment

Pa dobro, tvoje je pravo da verujes u to. Ja sam opet sasvim siguran da je gosn preCednik pokrovitelj ovog posla, pa shodno tome pratim one izvore koji imaju blizak kontakt tom izvoru. 

 

Ne tako davno sam na ovom topiku citao tvrdnje i da je trinki dosao za dzabe i bilo je ljudi koji su u to verovali. 

 

Nije moje da zabranim ljudima da veruju, al dok se beowl ili marshall ne oglase kako je zabranjeno pisati na topiku kluba za koji ne navijas, bicu rad da vas podsetim u kojoj zemlji zivimo. 

 

Ipak, siguran sam da ce dansver da ponudi neki bolji odgovor :D

 

Ne znam sto se odma ljutite kad neko pomene da u ljubavi ima i para i ostojinog gazde. Valjda je najvaznije da je zoc dosao... 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...