Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Ma gde je Aleksa siguran. I jebo prenos lopte na ovom nivou. Momak ne zna da doda, nesposobnost da ubaci bilo sta zapusava napad. Da mu makar da neko urucenje na levu ruku pa da napadne kos.
 
Doduse, tacno je da je Madar losiji.
Baš tako sa Madarom nismo uspeli ni da šutnemo na koš par puta i primili lake poene iz tranzicije...

Ovih 7 razlike je super u odnosu na igru. Mur je ipak prvi plej. :)

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment

Sedam je super, ali je moralo da bude tri :D

 

I da, jebem klosarima iz Telkoma mamu za ovaj bezobrazluk sa terminom derbija.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
5 minutes ago, Djolle said:

Baš tako sa Madarom nismo uspeli ni da šutnemo na koš par puta i primili lake poene iz tranzicije...

Ovih 7 razlike je super u odnosu na igru. Mur je ipak prvi plej. :)

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

To i jeste najveci problem.  Ubise nas sad na brzinu

Link to comment

Honeymoon je gotov, neki bi ozbiljno morali da se zapitaju sta rade i kakvu kosarku igraju. Cestitke rivalu, odradili su nas rutinski, bukvalno ni jednog momenta se nije postavljalo pitanje, ni na 40-45

  • +1 2
Link to comment

Nema mesta za paniku, tek je pocetak sezone. Bice tu doselekcije, uigravanja. A Zeljko ce ih valjano motivisati suptilnim opstenjem sa uzom familijom i jutarnjim treninzima.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, 1n54jd3r said:

Nema mesta za paniku, tek je pocetak sezone. Bice tu doselekcije, uigravanja. A Zeljko ce ih valjano motivisati suptilnim opstenjem sa uzom familijom i jutarnjim treninzima.

 

Ma da, pa nama su dva projektovana startera skoro ispala iz rotacije. Gore od ovoga sigurno ne mogu. 

Imali smo -4 u pred kraj druge i -5 pred kraj treće i oba puta smo se raspali potpuno.

Ovako kako sada izgleda dobar plej bi nam bukvalno promijenio tim.

Link to comment
Nema mesta za paniku, tek je pocetak sezone. Bice tu doselekcije, uigravanja. A Zeljko ce ih valjano motivisati suptilnim opstenjem sa uzom familijom i jutarnjim treninzima.
Znalo se da fali centar, ali se u svakoj težoj utakmici do sad videlo da fali i centar. Možda ja imam staromodna shvatanja, ali to su dve najvažnije pozicije. Dovedeš 6 igrača, a opet ti fali prvi plej i prvi centar.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Ja sam izrazio izvesnu skepsu nakon dovodjenja madara da li ce on moci da nosi tim na svojim nejakim plecima. Bila je neka prica da zeljko ima ogromna ocekivanja od njega. Za sada deluje da nije spreman za ovaj nivo kosarke. Mur i aleksaaaa su neki komboi nijedan od njih nije pravi klasicni plej. Uz to nemamo ni centra  jer balsa moze da odigra 10ak minuta max protiv zahtevnijih protivnika.  Aj prvo da limar resi s batom sta ima pa doselekcija. Valjda je branku ostalo nesto maraka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...