Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

svidja mi se ovo akontaciono™ kukanje na rukometne postulate nase igre, nije da nema istine. i vama je jasno da ce panter ispucavati sve same cigle kada ga dohvate ratko djurkovic holins i goran djukanovic lazic.

Link to comment

Mora ostatak rostera, da ne kazem 2nd unit da se pojavi na mecu, Dallas, Zagor, Dangubic i Trifunovic i to ne samo protiv Zvezde, nego i za ostatak sezone, ako mislimo nesto da uradimo. Ovo do sada je sve nesto premlako bilo. Sto se derbija tice, Radonja ce njegove specijalce da fokusira na Puntera i Leday-a, verovatno cemo gledati visok pritisak na nas prenos lopte i ocekujem 3 trojke Branka Lazica iz coska.
Mada, slazem se sa kladzama, nasa iso igra prikazana u poslednjih par utakmica moze da prodje samo uz visok %fg, osim ako se nesto fundamentalno ne promeni u dan-dva i ne odigramo timski, uz protok lopte, 15-20 asistencija i pozitivni as/to ratio, ne pise nam se dobro.

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, Filozof manijak said:

Pa Fabrika Metalnih Proizvoda i te fore.

Kreativno dezavuisanje protivnika :fantom:

Fabrika metalnih proizvoda + rukometna odbrana koja im se toleriše.

 

By the way, ime "metaloplastika" za komšije sam počeo ja da koristim. Ako se sa imenom ne slažete, praštajte. Stalno se piše o toj njihovoj rukometnoj odbrani pa reko "ako su već rukometaši onda neka budu metaloplastika". Pošto već imaju fabriku metalnih proizvoda. :fantom:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Drugari, ide derbi i sve razumemo, i pojačane tenzije i nešto grublje šale nego inače, i sprdnju i šta god... ali vas molimo da pokušate to da održite u granicama neke elementarne pristojnosti.

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Redoran said:

Drugari, ide derbi i sve razumemo, i pojačane tenzije i nešto grublje šale nego inače, i sprdnju i šta god... ali vas molimo da pokušate to da održite u granicama neke elementarne pristojnosti.

Ja mogu do utakmice da se suzdrzim, ali kad pobedimo onda cu biti malo nepristojan. OK?

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
10 hours ago, BlackGeorge said:

Fabrika metalnih proizvoda + rukometna odbrana koja im se toleriše.

 

By the way, ime "metaloplastika" za komšije sam počeo ja da koristim. Ako se sa imenom ne slažete, praštajte. Stalno se piše o toj njihovoj rukometnoj odbrani pa reko "ako su već rukometaši onda neka budu metaloplastika". Pošto već imaju fabriku metalnih proizvoda. :fantom:

 

problem je što uvodis izraz plastika. što je sinonim za jeftin proizvod niskog kvaliteta koji će kratko da traje.

 

vrlo perfidno kolega, vrlo perfidno :D

  • Haha 1
Link to comment

Malo gledao raspored sad - u sledećih mesec dana nas čekaju 4 poraza.

 

To bi mogla da bude fina osnova za doselekciju pred najvažniji period sezone koji ide negde od februara. Mora malo da boli, pa onda bolje sad.

Takođe, krizni period pred nama je i faza u kojoj neko iz drugog ešalona treba da eksplodira: recimo, Madar, Kuruc ili neko od naše potcenjene dece.

 

Sve ovo zajedno je tek dugo, zamorno i prljavo šmirglanje karoserije; onda dođe gitovanje  gde se vidi razlika između dunđera i majstorske ruke, a samo farbanje ide najbrže. I tek tad limuzina zasija. 

 

Sutrašnji rezultat najmanje je važan. Neka se momci opuste, rasprangijaju i usred Pionira poseju seme straha da nikne do proleća.

  • +1 3
Link to comment

Tako je. Plan postoji, predvodi nas najbolji i naš; naš a najbolji. 

 

Šarunas je objasnio u onom intevjuu. Željko must be happy. Zamisi da si neki Francuz ili Španac ili Nemac ili Turčin, ili komšija, i da imaš privilegiju da neko poput Željka jednog dana oseti nostalgiju i kaže, e, ajmo mi ono naše. E pa to je poenta; takav kakav je Željko ne postoji drugde, taj jedini Željko je naš, tako da, ajmo mi ono naše, samo naše.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...