Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 hours ago, Ted said:

ali utisak večeri su moroni. naravno, počinju pesmu čuvenu pesmu o Vesni, Željko reaguje, oni prestaju, nakon toga ide "ajmo cela hala" i opet pokušavaju isto da pevaju. nakon toga ostali u hali se bune i zvižde, i tu prestaje 

+1

 

Naravno full color portret Mladića i naš raspad koji se skoro pa potpuno poklopio kada su najverniji krenuli da skandiraju istom.

Link to comment
5 hours ago, keitel said:

Sad je Mur na pleju, i to valjda govori šta Željko misli o Madaru.

 

4 hours ago, Djolle said:

Madar se izgleda povredio...
 

 

4 hours ago, keitel said:

 

Bio je užasan u prvom dijelu.

 

3 hours ago, Djolle said:


Madar sam 8 minuta, ako nije neka povreda ne znam šta je, nije bio toliko loš da ne dobije šansu u drugom poluvremenu.

 

 

 

 

madarara je shvatio gde je pogrešio i to ispravlja odmah posle utakmice

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, Ted said:

ali utisak večeri su moroni. naravno, počinju pesmu čuvenu pesmu o Vesni, Željko reaguje, oni prestaju, nakon toga ide "ajmo cela hala" i opet pokušavaju isto da pevaju. nakon toga ostali u hali se bune i zvižde, i tu prestaje

 

dakle, boli njih kurac i za Partizan i za Željka. to su prevashodno bića čije su glavne odlike primitivizam i nasillje. šatro ljubav prema klubu je tu samo pogonsko gorivo da se iskazuju najniži porivi. na štetu kluba i na sramotu ostalih navijača. tu pomoći nema, to su duše izgubljene zauvek. a iskreno me i zabole kurac za njih. samo bih voleo da se ne pojavljuju u hali, a svoje nagone neka na drugom mestu zadovoljavaju

 

u nekim normalnim okolnostima mogli bi da se oteraju cenom karte, mislim kad bi istu plaćali. većina njih ne bi mogla da plati 1000, 1500 dinara i da dolazi da divlja svake nedelje, a ovi što bi mogli bili bi u velikoj manjini i ništa ne bi mogli, realno. ali nemamo mi standard za tako nešto. to možda može u Nemačkoj ili Engleskoj 

 

 

 

Utakmica protiv Huventuda je bila prilika da se rešimo reta... ovaj, najvatrenijih. Pokazalo se, u poslednjoj četvrtini i posle utakmice, da "obični" navijači mogu da naprave odličnu atmosferu kada dobiju podsticaj sa terena a nema organizovanih koji žive u svom svetu i pevaju retardirane pesme koje nemaju nikakve veze sa dešavanjima na parketu.

Međutim, odmah sutradan je održan sastanak sa "predstavnicima navijača" :wacko:  http://kkpartizan.rs/sr/vest/3123/ostoja-mijailovic-nakon-sastanka-sa-predstavnicima-navijaca-svi-k-o-jedan-u-interesu-partizana

 

 

Link to comment
43 minutes ago, luks said:

 

Utakmica protiv Huventuda je bila prilika da se rešimo reta... ovaj, najvatrenijih. Pokazalo se, u poslednjoj četvrtini i posle utakmice, da "obični" navijači mogu da naprave odličnu atmosferu kada dobiju podsticaj sa terena a nema organizovanih koji žive u svom svetu i pevaju retardirane pesme koje nemaju nikakve veze sa dešavanjima na parketu.

Međutim, odmah sutradan je održan sastanak sa "predstavnicima navijača" :wacko:  http://kkpartizan.rs/sr/vest/3123/ostoja-mijailovic-nakon-sastanka-sa-predstavnicima-navijaca-svi-k-o-jedan-u-interesu-partizana

 

 

 

pa naravno da je organizovan sastanak pošto se radi o grupaciji koja neformalno ima značajne "nadležnosti". koje naravno nisu ničim propisane, niti izviru iz bilo čega što bi se smatralo pravno utemeljenim. realnost ipak govori drugačije. ako se pogleda malo šire radi se o neformalnom "organu" kluba koji može da uređuje/određuje prihvatiljvo versko ili nacionalno poreklo igrača, o "ogranu" pred kojima igrači kolektivno ima da se izvinjavaji za nešto ili da mu se klanjaju isl itd

 

lično verujem da bi Ostoja najviše voleo da takav sastanak ne mora da drži i da svi ti likovi sutra ujutru naprosto nestanu ili da se više nikada ne pojave na utakmici. to bi volelo i 95% ostalih navijača, nazovimo ih navijači vulgaris, pošto ovi koji sastanče svakao nisu obični već imaju neformalna ovlašćenja koja ponekada nadilaze i ona predsednika kluba i postojećih i legalnih organa

 

taj fantomski ogran i njegove fantomsle nadležnosti su i jedan od razloga što klub ne može da bude privatizovan. jer niko, pri zdavoj svesti i čistoj pameti, ne bi uložio svoj novac sa znanjem da će biti pozivan i imati obavezu da drži takve sastanke ili da usaglašava politiku kluba sa interesima i voljom nekakvog organizovanog ološa

  • +1 4
Link to comment

nekako uvek strahujem od tih bivših igrača, ono........da ća da nam utrpaju 30 

 

mislim od ozbiljnih igrača, ne bih reagovao da imaju Đoku Šalića 

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...