Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Dali smo im smajlija fore i džaba, ne mogu nam ništa.

 

Kurucs u prvom bio kao Zagor iz prošle sezone, dolazi sebi i on.

 

Vidi se lep napredak svih igrača.

 

Bravo treneru legendo.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, keitel said:

Sad je Mur na pleju, i to valjda govori šta Željko misli o Madaru.

 

:ne govori nista:

 

Mnogo je tesko gledati Zagorca. Muci se ko Isus, a znas da mu je stalo. Vreme je da ode negde gde ce igrati bez pritiska.

Link to comment
Just now, Djolle said:

Madar se izgleda povredio...

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 

Bio je užasan u prvom dijelu.

Ovo je jedna od onih tekmi gdje je samo bitno da su bodovi upisani.

Link to comment

bilo je pod kontrolom do 17. minuta, izledalo ja kao još jedna pobeda od 30+ razlike

 

na dalje nije izgledalo tako. glupiranje pred kraj poluvremena, pa onda igra na mahove u trećoj, oni se kao primaknu, mi kao zapnemo pa se odmaknemo. u poslednjoj četvrtini smo izgledi kao bušan kurton, a ovaj Izundu kao Šekil 

Edited by Ted
Link to comment

Ličila je malo utakmica na Hamburg, visoko vođstvo, pa opuštanje, protivnik koji ne odustaje i igra agresivno sa udvajanjem igrača sa loptom posle pika.

Panter odigrao najlošiju utakmicu u Partizanu, bezopasan po koš, pripačjivao herojske trojke sa 9 metara.

Madar sam 8 minuta, ako nije neka povreda ne znam šta je, nije bio toliko loš da ne dobije šansu u drugom poluvremenu.

Koprivica napreduje, menja mnogo šuteva protivnika, možda do kraja sezone izraste u tog centra koji nam fali.

Avramović dobar u oba pravca, radio ono što zna uz par prodatih lopti kad je pokušavao ono što ne zna. Najbolje smo izgledali danas sa njim na kecu.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

ali utisak večeri su moroni. naravno, počinju pesmu čuvenu pesmu o Vesni, Željko reaguje, oni prestaju, nakon toga ide "ajmo cela hala" i opet pokušavaju isto da pevaju. nakon toga ostali u hali se bune i zvižde, i tu prestaje

 

dakle, boli njih kurac i za Partizan i za Željka. to su prevashodno bića čije su glavne odlike primitivizam i nasillje. šatro ljubav prema klubu je tu samo pogonsko gorivo da se iskazuju najniži porivi. na štetu kluba i na sramotu ostalih navijača. tu pomoći nema, to su duše izgubljene zauvek. a iskreno me i zabole kurac za njih. samo bih voleo da se ne pojavljuju u hali, a svoje nagone neka na drugom mestu zadovoljavaju

 

u nekim normalnim okolnostima mogli bi da se oteraju cenom karte, mislim kad bi istu plaćali. većina njih ne bi mogla da plati 1000, 1500 dinara i da dolazi da divlja svake nedelje, a ovi što bi mogli bili bi u velikoj manjini i ništa ne bi mogli, realno. ali nemamo mi standard za tako nešto. to možda može u Nemačkoj ili Engleskoj 

 

 

  • +1 4
Link to comment

reciklirali smo kk radnički basket. sad je red da slavljeniku čestitamo rođendan

 

 

 


dule, duci, dulence srećan rođendan i hvala ti za najveću radost

 

:kecman:

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...