Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Bio sam umoran i zapao sam rano, nisam ni gledao ni pratio utakmicu. Negde oko 1:20 sam se peobudio i pogledao rezultat na telefonu i video sam rezultat 71:70. Nisam sanjao, stvarno sam video. Moguce da sam pogledao ovde na forumu. 

  • +1 2
Link to comment

Nešto sam sinoć hteo da napišem o simboličnom značenju 3 poena manje nego 92. ali sam bio pijan tako da sam sada zaboravio. Šteta, mnogo je bilo pametno.

Link to comment

Ugođaj bi bio kompletniji da smo igrali u bijelim dresovima a oni u zeleno-crnim.

Kad smo kod toga, u ovim crnim dresovima izgledamo kao nekad Jugoplastika kad igra u gostima.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, BWA said:

Ugođaj bi bio kompletniji da smo igrali u bijelim dresovima a oni u zeleno-crnim.

Kad smo kod toga, u ovim crnim dresovima izgledamo kao nekad Jugoplastika kad igra u gostima.

 

Zeljko kao Chuck Norris - uspeo je da ozivi ne samo Partizan nego i Jugoplastiku o istom trosku!

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Dzile uzeo skalp Skariolu. Kakva dominacija u 2. poluvremenu. Nadam se da je Zeljko hvatao beleske.

 

sva čast Džiletu.....gledao sam ih samo protiv Zvezde i tu se nisu baš proslavili, naročito klupa je bila jeziva. ali očito da su digli formu Valensija, Coli, Ulm, Virtus.....lepo 

Link to comment
On 3.11.2021. at 19:24, Milošica said:

Nešto sam sinoć hteo da napišem o simboličnom značenju 3 poena manje nego 92. ali sam bio pijan tako da sam sada zaboravio. Šteta, mnogo je bilo pametno.

3 poena, 3 poena, nemojte zameriti sto sam na tren zacutao

  • +1 2
Link to comment

Preveliki je mali hedonista da bi još mnogo izdržao u NBA. Još ovaj ugovor u Dalasu pa Real, Zvezda ili Partizan. Nadam se da će faktor Željko presuditi.

Link to comment

Au al se dobri Dr Covic uznemirio zbog Dalasa Mura. Izgleda je bio koilko toliko smiren na pocetku saopstenja, pa kako je tekst odmicao para na usima je bila sve jaca.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Lord Stef said:

Au al se dobri Dr Covic uznemirio zbog Dalasa Mura. Izgleda je bio koilko toliko smiren na pocetku saopstenja, pa kako je tekst odmicao para na usima je bila sve jaca.

 

Quote

Ovu priliku koristimo i da informišemo gospodina Mura da je KK FMP dvostruki osvajač ABA lige, kao i da je naša saradnja sa drugim klubom i zvanično okončana još 2015. godine, kada je albanski reprezentativac još uvek bio samo student na koledžu Severna Florida.

 

Classy :lol:

 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...