Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 minutes ago, Filozof manijak said:

Zato i služi najbolji (najskuplji) igrač ekipe, da preuzme odgovornost i  rešava kad je najbitnije. Baš mi je drago što je na ovakav način dobijena prva takmičarska utakmica u sezoni. :D

 

Mislis, prijateljsko-rekreativna? Pa iz aviona se videlo da pokusavaju da bude 71:70.

Link to comment
36 minutes ago, Mark Rothko said:

Prvo boks, a od druge polovine januara do početka aprila Arena zauzeta zbog atletike.

 

tako je kad zakupiš salu koja većim delom godine nije slobodna

 

meni to nema nikakvog smisla. naročito u varijanti kad prodaješ sezonske prema kapacitetu te dvorane

 

šta ako u aprilu zakaže solistički koncert Aca Lukas ili bilo koja od tih narikača, opet bežanija

 

i što bi bilo da i Pionir nije slobodan, gde bi igrali. u Budimpešti, Sofiji?

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, chandra said:

Ustajem, sve mi nesto sjebano danas. I onda se setim da je sinoc KKP koji trenira Zeljko Obradovic pobedio Huventud sa poenom razlike nakon drame u poslednjim sekundama. Juce, ne pre 30 godina.

zivot je ponekad i lep

  • +1 1
Link to comment

Odlična utakmica sinoć, uživao sam. Osim Pantera (no shit Sherlock), mislim da je domaći teren odbranio ovu utakmicu. Huventud se vidno stisao u 4/4, čak su imali neke solidne kretnje u napadu, ali su mašili lagane šuteve.

 

Mislim da najveći problem Partizanovog rostera nije centar, već nedostatak dobrog dodavačaa na pleju. Osim Smajlagića (koji bi me strašno nervirao da igra u Zvezdi) i Koprivice (koji uopšte nema tako loše kretnje, mada se nisam udubljivao), Lidej na 5 je ekstremno zajebana stvar za protivnika. Mislim da je on tu poziciju uglavnom i igrao u Žalgirisu i Oliju. Sa druge strane, spolja baš niko ne ume da doda - Mur je očigledno doveden da bude spark sa klupe u ograničenoj minutaži, Avramoviću ne bih poverio da napravi neki kvalitetan pas kad bi mi život zavisio od toga (a mislim da ni on sam ne to uradio sa sopstvenim), a Madar mi je malo razočarenje u tom smislu, i to je nešto što se jako može eksploatisati od strane pametnog trenera. 

 

Zvezda je na papiru sasvim dobro mečovana sa ovim Partizanom, videćemo kako će to da izgleda kad recimo Lidej bude na 5 i kako ćemo koristiti Kuzmića koji nam drži odbranu, protiv bržih Partizanovih centara. Biće zanimljivo :)

 

 

Edited by Ivo Petović
  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

tako je kad zakupiš salu koja većim delom godine nije slobodna

 

meni to nema nikakvog smisla. naročito u varijanti kad prodaješ sezonske prema kapacitetu te dvorane

 

šta ako u aprilu zakaže solistički koncert Aca Lukas ili bilo koja od tih narikača, opet bežanija

 

i što bi bilo da i Pionir nije slobodan, gde bi igrali. u Budimpešti, Sofiji?

 

Koju god halu da zakupis isto mu se 'vata, podstanar si dokle god nemas svoju halu. Arena donosi vise para od ulaznica i jednostavno se vise isplati. Broj sezonskih je ionako ogranicen i ne prelazi kapacitet Pionira.

 

Sportska takmicenja koja su zakazana odavno imaju prioritet, tu je problem sto za atletsko prvenstvo treba dosta vremena da se sve napravi i potom ukloni (samo takmicenje traje 3 dana ukupno). Ali kad se podvuce crta opet cemo vecinu utakmica igrati u Areni..

Link to comment
8 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Koju god halu da zakupis isto mu se 'vata, podstanar si dokle god nemas svoju halu. Arena donosi vise para od ulaznica i jednostavno se vise isplati. Broj sezonskih je ionako ogranicen i ne prelazi kapacitet Pionira.

 

Sportska takmicenja koja su zakazana odavno imaju prioritet, tu je problem sto za atletsko prvenstvo treba dosta vremena da se sve napravi i potom ukloni (samo takmicenje traje 3 dana ukupno). Ali kad se podvuce crta opet cemo vecinu utakmica igrati u Areni..

 

da donosi više para, donosi ako je popunjena iznad kapaciteta Pionira (ili su karte znatno skuplje od onih koje bi bile u Pioniru). dal se više isplati to ne znam jer ne znam koji su troškovi zakupa, pretpostavljam da nisu isti za Pionir i Arenu. ali znaju iz kluba, pa polazim od toga da je sve to ok.

 

ne znam šta još ima prioritet, osim unapred zakazanih sportskih takmičenja. čini mi se da smo leteli iz Arene kad je Čolić držao onu seriju koncerata, šest, sedam komada. zato i pitam, šta ako Aca Lukas ili neki slični stvor odluči da krajem aprila i početkom maja održi seriju koncerata. jel to opet znači Pionir, Hala sportova?

Link to comment

I ja se secam da je bilo tako zbog Cole, s tim sto je on valjda zakazao te koncerte pre nego sto smo mi sklopili ugovor o zakupu Arene. A bilo je i situacija da su odmah po zavrsetku nekog koncerta celu noc rasklapali binu da bi mi mogli da igramo utakmicu i da su odmah po zavrsetku utakmice krenuli da postavljaju binu za neki sledeci koncert.

 

Mi u ovom trenutku ne znamo da li cemo igrati neku utakmicu kod kuce u recimo prvoj nedelji maja. Evrokup ce se vec zavrsiti (sem finala), ne znam do kada je planirano da se zavrsi ABA plej-of, verovatno u tom periodu ce se igrati zavrsnica. Tako da ako nemamo rezervisane termine unapred, neki Lukas u principu onda moze da zakupi koji god hoce dan..

Link to comment

 

Jedan od najboljih igrača Huventuda Pau Ribas oglasio se na Tviteru dan posle utakmice protiv Partizana u okviru Evrokupa.

Upravo Ribas je bio strelac pogotka na 12 sekundi pre kraja za kojim je Huventud poveo sa pola koša razlike, ali to nije bilo dovoljno.

No, uprkos razočaranju zbog poraza, Ribas je posle meča dao komentar na atmosferu koju su priredili navijači Partizana.

"Kako mi je nedostajalo igranje u "Pioniru"! Partizanovi navijači, neverovatno! Čestitam, nadam se da ćemo se uskoro ponovo sresti", napisao je Ribas, s tim da je reč "čestitam" napisao na srpskom jeziku, i to na ćirilici.

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=11&dd=03&nav_id=2050706

 

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...