Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Aj još da kažem za kapitena.

Posle one 2 mentolske stvari u prvom nije puko nego se borio kao lav u drugom. Titanium balls of steel, sva bacanja je dao, 2 posle 2 uzastopna skoka u napadu. 

 

I još mi pade na pamet, ovo skakanje u publiku na kraju pantera i lideja, ko da je jebeni Iggyjev koncert

Link to comment
11 minutes ago, hooyadahoo said:

I još mi pade na pamet, ovo skakanje u publiku na kraju pantera i lideja, ko da je jebeni Iggyjev koncert

 

Skokovi na 20:10 :ziga:

 

 

  • +1 5
Link to comment




I još mi pade na pamet, ovo skakanje u publiku na kraju pantera i lideja, ko da je jebeni Iggyjev koncert


To zato što nisi gledao Mate Parlova

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment
9 hours ago, Mark Rothko said:

Ledej :ziga:

 

sfT4zMP.png

 

ovo ne sme, proslo je 22h.

stvarno jbt po nekim kaficima gde sedi par ljudi trkeljisu kovid ausvajse posle 22h, a ovde sedam hiljada ljudi pljuje jedni drugima u facu i sve ok. ludilo mozga sa njihovim merama

Edited by Nikodije
  • +1 8
Link to comment

Prvo boks, a od druge polovine januara do početka aprila Arena zauzeta zbog atletike.

 

 

Quote

Partizan ove sezone očekuje još deset utakmica u 'Pioniru'.

 

Prva je već u subotu kada u 7. kolu ABA lige crno-belima u goste dolazi FMP. Posle toga, Partizan će se vratiti u Beogradsku arenu sve do 12. januara. A onda zbog Svetskog prvenstva u atletici koje će zauzeti našu najveću dvoranu od polovine januara do 3. aprila, lider ABA lige i Grupe A Evrokupa, mečeve u dva takmičenja kao domaćin ponovo će igrati u 'Pioniru', a to su Hamburg (18. januar), Cibona (22. januar), Borac (5. februar), Andora (9. februar), Crvena zvezda (5. mart), Igokea (19. mart), Metropoliten (16. mart), Lokomotiva Kubanj (30. mart) i Mornar (2. april).

 

U Beogradsku arenu bi trebalo da se vrati 19. ili 20. aprila kada su na programu mečevi osmine finala Evrokupa, odnosno četvrtfinalu ili polufinalu ABA lige, u zavisnosti da li će zauzeti od 3. do 4, ili prva dva mesta u ligaškom delu (termini će biti naknadno određeni).

 

Link to comment

Ovakva pobeda nam je trebala. 

 

Taktika "dajte Panteru on zna" je imala smisla naročito nakon dva neuspela napada pre toga, dok smo jurili rezultat. Prvi, kada je Lidej igrao leđima pa se nije dovoljno guzio i morao je da pripali onu njegovu frljoku pod 45stepeni (sa glupim petim faulom Kuruca za polonjena bacanja). I onda u sledećem napadu Smajlagić iz kornera kreće duž linije na prodor, nešto što centri generalno ne bi trebalo da rade, naravno gazi liniju. Tako da, brate Panteru, nek si ti nama ovde do penzije. 

  • +1 1
Link to comment

Zato i služi najbolji (najskuplji) igrač ekipe, da preuzme odgovornost i  rešava kad je najbitnije. Baš mi je drago što je na ovakav način dobijena prva takmičarska utakmica u sezoni. :D

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...